22 Ocak 2019 Salı

Üzülmez’den Maşukiyespor'un futbolcularına şampiyonluk primi

Üzülmez’den Maşukiyespor'un futbolcularına şampiyonluk primi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 2. Amatör Küme’de sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve bir üst lige adını yazdırmayı başaran Maşukiyespor’un şampiyonluk yemeğine katıldı

16 Mayıs 2018 Çarşamba 11:15 Spor

Sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve yıllar sonra Birinci Amatör Küme’ye yükselmeyi başaran Maşukiyespor, şampiyonluk yemeğinde buluştu. Maşukiye’de verilen yemeğe Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muzaffer Çintimar, Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, Kartepe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Futbolcu ve teknik heyet yemekte bir araya geldi.

ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR ETTİ
Yemekte konuşan Maşukiyespor Başkanı Vural Yıldız, “Bu önemli akşamda bizlerle bir arada olan ve ricamızı kırmayan başkanlarıma ve müdürlerime teşekkür ediyorum. Birlikte zorlu bir sezonu geride bıraktık ve mutlu sona ulaştık. Yönetim, teknik heyet, futbolcu ve taraftar inanarak, birlik beraberlik içerisinde büyük bir uyumla şampiyon olduk. Bu şampiyonlukta bizlere her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’e ve destek olup yardım eden herkese teşekkür ederim. Seneye de büyük planlarımız var” dedi.

“BİZLERİ MUTLU EDİYOR”
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de Maşukiyespor’un şampiyonluğunun kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Başkan Üzülmez, “Bu yıl Kartepe’de hep birlikte güzel işlere imza attık. Maşukiyespor’un şampiyonluğu bizleri mutlu etti. Yönetim kurulundaki arkadaşları, teknik heyeti ve futbolcu arkadaşlarımızı kutlarım” dedi. İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muzaffer Çintimar, genç ve dinamik bir yönetimin olduğunu ifade ederek Maşukiyespor camiasını kutladı.

ÜZÜLMEZ’DEN ŞAMPİYONLUK PRİMİ
Başkan Hüseyin Üzülmez yenen yemeğin ve yapılan konuşmaların ardından futbolculara 10 bin lira şampiyonluk primi verdi. Şampiyonluk primini Başkan Vural Yılmaz’a takdim eden Başkan, “Bu parayı belediyenin bütçesinden vermiyoruz, bunu da bilin” diyerek futbolculara jest yaptı. Yönetim kurulu ve futbolculara Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e bu jestinden dolayı teşekkür etti. Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ise desteklerinin gelecek sezonda fazlasıyla devam edeceğini söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit’in en büyük kültür merkezi o mahalleye yapılıyor

İzmit’in en büyük kültür merkezi o mahalleye yapılıyor