24 Ekim 2019 Perşembe

Üzülmez'den transfer yasağı açıklaması

Üzülmez'den transfer yasağı açıklaması

Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez Kocaelispor’un transfer yasağı ile ilgili olarak: “10 yıldır süre gelen transfer yasağının açılmasını önce ben de bir taraftar olarak istiyorum. İç transferde sözleşmesi biten oyuncularımıza bekleyin dedik. Dış transferde futbolcu bilgi havuzu oluşturduk” dedi

24 Haziran 2019 Pazartesi 12:48 Spor

Kocaelispor’un yeni başkanı Hüseyin Üzülmez ve ekibi Kocaelispor’un yeniden yapılanma döneminde yol haritasını belirlemeye çalışıyor. Üzülmez ilk olarak transfer yasağını kaldırmak için çalışırken, kulübün yurt dışı borçları da öncelikli durumda. Kocaelispor Başkan Hüseyin Üzülmez, "Kaybedecek vaktimiz yok. Kısa, orta ve uzun vadeli planlar yaparak göreve geldik. Kısa vadeli planlar içerisinde transfer tahtası, iç-dış transfer-teknik adam ve Kızıl yıldız Kulübü’ne ödenecek son taksit. Orta vadede ise tesisler, yatırımlar ve sponsorluk anlaşmaları. Uzun vadeli planımız ise kurumsal, kendi ayakları üzerinde Kocaelispor’u oluşturmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

3. VE 2. LİGDE KALMAYACAĞIZ

Üzülmez açıklamasının devamında: “Transfer tahtasını açmak için girişimlerimiz sürüyor. Kalan dosyalar faizleriyle birlikte 20 milyon TL. Yasağın kalkması için Kocaelispor’un  menfaatleri adına kim olursa olsun görüşürüm.10 yıldır süre gelen transfer yasağının açılmasını önce bende bir taraftar olarak istiyorum. İç transferde sözleşmesi biten oyuncularımıza bekleyin dedik. Dış transferde futbolcu bilgi havuzu oluşturduk. Gerek eski yönetimden gerekse teknik heyetten rapor isteyeceğiz. Oluşturacağımız güçlü kadroyla 3 ve 2.Lig’de kalmayı düşünmüyoruz. Kocaelispor en kısa zamanda 1. Lig’e çıkmalıdır. Teknik direktörle ilgili henüz kimseyle masaya oturmadık. Camiamıza en kısa zamanda inşallah güzel haberler vereceğiz “ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Faruk Bostan: Aydın Ünlü iş yerimi bastırttı

Faruk Bostan: Aydın Ünlü iş yerimi bastırttı