24 Nisan 2019 Çarşamba

Vali Hüseyin Aksoy, Kocaelispor'un maçını izledi

Vali Hüseyin Aksoy, Kocaelispor'un maçını izledi

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Türkiye 3. Ligi 3. Grup 9. hafta  karşılaşmasında  Kocaelispor-Bağcılar SK arasında gerçekleşen futbol karşılaşmasını izledi

22 Ekim 2018 Pazartesi 10:14 Spor

Kocaeli Stadı'nda oynanan karşılaşmayı Vali Hüseyin Aksoy, 19. ve 20. Dönem Kocaeli Milletvekili İsmail Kalkandelen, Vali Yardımcısı Dursun Balaban, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar ve Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz ile birlikte izledi. İlk yarısı Kocaelispor’un 1-0 üstünlüğüyle biten ilk yarı karşılamasının ardından Vali Aksoy, eski Kocaelisporlu futbolcu ve spor yazarı Hayrettin Kara’nın anısına stattaki yerine karanfiller koyarak, orada bulunan ailesi ve spor muhabirleriyle bir süre sohbet etti.

HEDEF 1. LİG

1-0 galibiyetle sonuçlanan Kocaelispor-Bağcılar SK maçının ardından Vali Aksoy’un yaptığı açıklamada, "İlk defa fırsat buldum ve Kocaelisporumuzun maçını izledim. Gayet güzel ve heyecanlı bir maç oldu. Kocaelispor’u kutluyorum çok güzel bir mücadele ortaya koydular. Amacımız, hedefimiz Kocaelisporumuzu 1. Lige taşıyabilmek. Bu anlamda Kocaelispor’a katkı sunan tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ediyorum. Valilikçe başlatmış olduğumuz kampanyaya daha fazla katılım olmasını, destek olmasını arzu ediyoruz. Bu vesileyle bu noktada katkı sunacaklara da şimdiden teşekkür ediyoruz.

TARAFTARIMIZ HER ZAMAN SAHİP ÇIKTI

33 bin kişilik dev bir stadyum, özellikle Türkiye’nin UEFA kriterlerine göre yapılmış güzel statlarımızdan birisi. Burada daha üst liglerde oynayarak süper lige doğru yol almak gereken bir stadyuma sahibiz. Kocaelispor taraftarı iyi günde kötü günde takımına sahip çıkan bir taraftar. Önemli olan da bu zaten. İyi günde herkes olur ama kötü giden zamanlarda da takımın yanında yer almak önemlidir. Amatör oynadığı dönemler de dahil olmak üzere taraftarımız her zaman takımına sahip çıkmıştır. Kocaelispor taraftarını kutluyorum, tebrik ediyorum. İnşallah bu desteklerle kulüp daha üst liglere taşınmış olacaktır.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

İsmail Çukur

22 Ekim 2018 Pazartesi 11:46

Taraftar olmasaydı kocaelibirlik takımına destek olurdunuz. Kocaelisporu bitirmeye çalıştınız ama başaramadınız. Şimdiye dek destek olsaydınız süper lige rahat çıkardı...

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İş kazası geçirdi, ifadesi alınamadan öldü!

İş kazası geçirdi, ifadesi alınamadan öldü!