24 Ocak 2022 Pazartesi

Bilnet Kocaeli, ilkokula aday velileriyle buluştu

Bilnet Kocaeli, ilkokula aday velileriyle buluştu

Özel Kocaeli Bilnet İlkokulu büyük bir organizasyonla Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu, Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu ve Özel Kocaeli Bilnet Okul Öncesi velileri ile buluşup 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı ilkokul eğitim modelini tanıtımını velileriyle gerçekleştirdi

27 Aralık 2021 Pazartesi 13:21 Eğitim

Özel Kocaeli Bilnet İlkokulu büyük bir organizasyonla Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu, Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu ve Özel Kocaeli Bilnet Okul Öncesi velileri ile buluşup 2022 -2023 Eğitim Öğretim yılı ilkokul eğitim modelini tanıtımını velileriyle gerçekleştirdi. Kahvaltı organizasyonuyla başlayan planlama Kampüs Müdürü Yasemin Demirkol‘un okul tanıtımıyla konferans salonunda devam etti.

SUNUM YAPILDI

Zengin eğitim içeriklerini velilere sunum yapan okul zümre başkanları 2022-2023 eğitim öğretim yılında akademik işleyiş, İngilizce programları, rehberlik sunumu ve uygulamalı branşlarda önümüzdeki yılın planlamasını velilere aktardılar. Veliler sunumu dinlerken öğrenciler ise kendileri için planlanmış olan eğitsel atölyelerde okul öğretmenleriyle eğlendi. Konferanstaki sunumun bitmesinin ardından gruplar halinde okul gezisi yapıldı. Yoğun katılımın gerçekleştiği organizasyonda velilere okuldaki çeşitli etkinlik alanlarının tanıtıldı. Veliler okulu oldukça beğendiklerini dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

By-Pass oldu ama hayata tutunamadı

By-Pass oldu ama hayata tutunamadı