17 Haziran 2021 Perşembe

Çözüm Kurs, artık Yahyakaptan’da da hizmet verecek

Çözüm Kurs, artık Yahyakaptan’da da hizmet verecek

Türkiye ve Kocaeli’nin birçok bölgesinde hizmet veren Çözüm Kurs Merkezi, İzmit ve Körfez şubelerinden sonra Yahyakaptan VIP şubesini öğrencilerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Çeyrek asırlık birikimi ile öğrencilerine kaliteli ve modern bir eğitim görevini üstlenen merkez, Yahyakaptan VİP şubesiyle, 500 m2 alanda yeni yapılanma ve yeni eğitim modeliyle hizmet vermeye başlayacak

27 Mayıs 2021 Perşembe 15:36 Eğitim

Eğitim sektöründe 25 yılı aşan bir süredir başarı ve birikimin adı olan ve öğrencileri geleceğe en iyi şekilde hazırlama görevini üstlenen Çözüm, Türkiye’nin her bölgesinde eğitim veriyor. Kocaeli’de 3 kurumu bulunan Çözüm Kurs Merkezi ; Körfez, İzmit ve Yahyakaptan VIP şubelerinde öğrencilerin kaliteli eğitime ulaşmasında rol oynuyor.

ÖĞRENCİ MERKEZLİ EĞİTİM MODELİ

Çözüm Kurs Merkezi, misyon olarak her bir öğrencinin erdemli ve ahlaklı bireyler olmasını hedefleyen, düzen ve disiplini amaç edinmiş, hem akademik hem sosyal anlamda gelişebilen, istikrarlı, sorumluluk sahibi ve farkındalığı yüksek bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Öğrenci merkezli eğitim modeliyle modern bir eğitim anlayışını benimseyen Çözüm Kurs Merkezi, özgün ve alanında uzman öğretmen kadrosuyla hem yeni nesil eğitim planıyla hem de modern eğitim koçluğuyla hizmet vermektedir.

KOCAELİ’DE 3 ŞUBE

Körfez Çözüm Kurs, 750 m2 alanda 11 dersliğiyle 25 personel ve 150 öğrenciyle eğitim vermektedir.

İzmit Çözüm Kurs, 1200 m2 alanda 16 dersliği, 30 personel ve 200 öğrencisiyle eğitim vermektedir. Özellikle kurum içerisinde yer alan hijyenik, sessiz ve ferah kütüphane ortamı, sınava hazırlıkta öğrencilerin birinci adresi olma özelliğine sahiptir.

Yahyakaptan VİP şube, 500 m2 alanda yeni yapılanma ve yeni eğitim modeliyle hizmet vermeye başlayacaktır. Çözüm Kurs, Körfez ve İzmit bölgelerinde oluşturduğu eğitim modelini Yahyakaptan bölgesine de taşımayı hedeflemektedir.

ÜCRETSİZ YAZ KURSU FIRSATI

Kocaeli’deki 3 şube için 15 Haziran ve 15 Ağustos tarihlerinde iki tane yaz kursu yapılması planlanıyor. Hem kurumsal vizyon ve misyonun tanıtımı hem de eğitim modelinin öğrencilere ulaşması hedeflenen kurslar ücretsiz olacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

3 araçtan 23 kaçak göçmen çıktı

3 araçtan 23 kaçak göçmen çıktı