24 Ocak 2022 Pazartesi

Kültür Okulları, Öğretmenler Günü'nü kutladı

Kültür Okulları, Öğretmenler Günü'nü kutladı

Kültür Eğitim Kurumları, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü dolu dolu kutladı

25 Kasım 2021 Perşembe 16:14 Eğitim

24 Kasım Öğretmenler Günü Kültür Okulları'nda coşkulu bir şekilde kutlandı. İlkokul Müdürü Nevzat Bayram’ın günün anlam ve önemini anlatan konuşmasından sonra, ilkokul öğrencilerinin hazırladıkları tiyatro, drama, oratoryo gösterileri göz büyük beğeni kazandı. Öğretmen ve öğrencilerin hazırlamış olduğu slayt büyük alkış aldı. Öğrencileri izlemeye gelen veliler ise zaman zaman göz yaşlarını tutamadı. Gösteri, öğrencilerin koro ekibinden oluşan şarkılarla, eğlenceli şekilde sona erdi.

TÜM KADRO MUHTEŞEM GECEDE BULUŞTU

İlimizde 19 yıldır eğitim hayatına devam eden ve başarılarına her yıl bir yenisini ekleyen Kültür Eğitim Kurumları, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Luxor Garden Hotel’de gerçekleştirilen muhteşem bir yemekle kutladı. Başiskele Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan Kültür Okulları ve İzmit’te bulunan Kültür Kursu öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen yemekte bir araya geldi. Bu muhteşem geceye Kültür Eğitim Kurumları yöneticileri, idarecileri ve çok sayıda öğretmen katıldı. Öğretmenlerin de sahneye çıkıp şarkılar söylediği gecede öğretmenler gününe özel yapılan pasta kesildi. Geceye katılan öğretmen ve idareciler müzik eşliğinde gece boyunca eğlendi.

DEĞERİ ÖLÇÜLEMEYECEK BİR MESLEK

Düzenlenen gecede Öğretmenler Günü'nü kutlayan Kültür Eğitim Kurumları Genel Müdürü İsmail Aydemir, “Her daim çocuklarımızın üzerine titreyen; ailesine, milletine, vatanına faydalı birer fert olarak yetiştirmek için fedakârca çalışarak onları geleceğe hazırlayan siz değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Öğretmenlik mesleği değeri ölçülemeyecek bir meslektir. Kültür Eğitim Kurumları olarak siz değerli öğretmenlerimiz sayesinde ahlaklı ve başarılı nesiller yetiştiriyoruz. Her yıl başarılı sonuçlar alarak bunu tescilliyoruz. Bu organizasyonda sizlerle olmaktan mutluluk duyuyor ve hepinize iyi eğlenceler diliyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KOTO’dan öğretmenlere özel kutlama

KOTO’dan öğretmenlere özel kutlama