17 Haziran 2021 Perşembe

LGS öncesi deneme sınavı

LGS öncesi deneme sınavı

LGS öncesinde, Kocaeli ve Türkiye genelindeki başarı sıralamasını görmek isteyen gençler, Nesibe Aydın Eğitim Kurumları’nın deneme sınavı için gün sayıyor

20 Mayıs 2021 Perşembe 14:58 Eğitim

Covid-19 pandemisi nedeniyle uzaktan eğitim uygulamasının devam ettiği şu günlerde, LGS (Liselere Geçiş Sistemi) kapsamında, 6 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek merkezi sınava hazırlanan 8. sınıf öğrencileri için geri sayım başladı. Eğitimine hedeflediği lisede devam etmek için bu çetin yarışı bekleyen gençler, son dönemeçte çalışmalarına hız verdi.

YOL GÖSTERİCİ OLUYOR

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları’nın, bu kapsamda 8. sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlediği deneme sınavları, Kocaeli ve Türkiye genelindeki başarı sıralamasını görmek isteyen gençler için yol gösterici oluyor. Nesibe Aydın Eğitim Kurumları bu yıl LGS’ye hazırlanan öğrenciler için son prova niteliğinde olan deneme sınavını 23 Mayıs Pazar günü saat 09.30’da gerçekleştiriyor.

GERÇEKÇİ VERİLER

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları’nın deneme sınavları, Ankara’da alanında uzman isimlerden oluşan ölçme-değerlendirme birimi tarafından hazırlanıyor; öğrenciler ile velilere LGS öncesi gerçekçi veriler sunuyor. Nesibe Aydın’lı olan ya da olmayan tüm 8. sınıf öğrencilerine açık olan deneme sınavına katılmak ve başarısını Nesibe Aydın farkıyla ölçmek isteyen tüm öğrenciler, www.nesibeaydin.k12.tr adresinden ücretsiz kayıt yaptırabilir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KOTO Başkanı Bulut: Nefes kredisi rekor kaynakla bir an önce başlamalı

KOTO Başkanı Bulut: Nefes kredisi rekor kaynakla bir an önce başlamalı