13 Nisan 2021 Salı

Nesibe Aydın Kocaeli Okulları yabancı dilde çıtayı yükseltti

Nesibe Aydın Kocaeli Okulları yabancı dilde çıtayı yükseltti

Nesibe Aydın Kocaeli Okulları, Gail Rosalind Onurlay’ı kadrosuna dahil ederek, çıtayı daha da yukarılara taşıdı

04 Mart 2021 Perşembe 15:27 Eğitim

Nesibe Aydın Kocaeli Okulları, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. 2021-2022 eğitim ve öğretim dönemine yeni kampüsünde girmeye hazırlanan Nesibe Aydın Kocaeli Okulları, Gail Rosalind Onurlay’ı kadrosuna dahil ederek, yabancı dil eğitimi konusunda üst düzey bir eğitim yöneticisiyle çalışmalarını sürdürme kararı aldı.

HEYECAN YARATTI

Okulun kurucularından Atila Malçok yaptığı açıklamada; "Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nın yeni kampüsünde uluslararası programlar uygulanacak olması hepimizi heyecanlandırıyor. Lisemizde öğrencilerimizin var olan üniversite sınav başarılarının yanına, yurt dışında üniversite kazanabilecekleri, burs alabilecekleri bir seçenek daha ekliyoruz. İlk yıllardan itibaren uygulamayı planladığımız IB programları, kampüsümüzde bambaşka bir hava yaratacak. Gail Hoca'nın koordine edeceği yabancı dil ve uluslararası program süreçlerinde kısa zamanda somut gelişmeler elde etmeyi hedefliyoruz" dedi.

DENEYİMLİ EĞİTİMCİ

PYP Koordinatörü ve Yabancı Dil Bölüm Başkanı olarak görev yapacak olan Gail Rosalind Onurlay, deneyimli bir PYP eğitimcisi, IB koordinatörü, IB uygulama eğitim lideri ve IB okulları denetimcisi. 24 yıllık İngilizce öğretmenliği geçmişi bulunan, bölüm başkanlığı ve koordinatörlüğü yapan Gail Rosalind Onurlay, Türkiye ve yurt dışında uluslararası birçok sertifikalı eğitim çalışmasına da liderlik etti. Gail Hoca aynı zamanda Young Learners, Ket, Pet için deneyimli bir uluslararası Cambridge sınav öğretmeni.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bu güzergah trafiğe kapatılacak

Bu güzergah trafiğe kapatılacak