REKLAMI KAPAT

08 Mayıs 2021 Cumartesi

Nesibe Aydın’da 23 Nisan coşkusu

Nesibe Aydın’da 23 Nisan coşkusu

Nesibe Aydınlılar, birbirinden eğlenceli atölyelerde 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşayacak

22 Nisan 2021 Perşembe 11:46 Eğitim

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl da coşkuyla kutlayacak. Pandemi nedeniyle evlerinden çıkamayan çocuklar için birbirinden eğlenceli atölyeler düzenleyen Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, 23 Nisan coşkusunu bu yıl sanatla yaşatacak.

TÜM ÖĞRENCİLERE AÇIK

Tüm öğrenci ve velilere açık olan 23 Nisan sanat etkinliklerine katılmak için www.nesibeaydin.k12.tr üzerinden kayıt oluşturabilir, detaylı bilgi için görsel sanatlar zümresi öğretmenleriyle iletişime geçebilirsiniz. 23 Nisan Cuma günü zoom üzerinden gerçekleştirilecek etkinlik saat 12.30’da başlayacak.

EĞLENCELİ BİR GÜN

23 Nisan sanat etkinlikleri kapsamında Tuz Seramiği Atölyesi, Düş Kapanı Atölyesi, Pufypaint Atölyesi, 3D Tasarım Atölyesi, Teneke Kutu Saksı Atölyesi, Uçurtma Atölyesi ve İpten Mandala Atölyesi düzenlenecek. Çocuklar, birbirinden eğlenceli bu atölyelerde hem öğrenecek hem yeteneklerini sergileme fırsatı bulacak hem de 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşayacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Spor kulübü koli yardımı yaptı

Spor kulübü koli yardımı yaptı