24 Ocak 2022 Pazartesi

Uğur Okulları Başiskele Kampüsü A Genç Voleybol Takımı yine şampiyon!

Uğur Okulları Başiskele Kampüsü A Genç Voleybol Takımı yine şampiyon!

1 Aralık’ta başlayan, toplam 68 okulun 16 grup halinde mücadele ettiği Liseler Arası Voleybol Turnuvası finalinde Uğur Okulları Başiskele Kampüsü adını bir kez daha şampiyonluğa yazdırdı

29 Aralık 2021 Çarşamba 15:07 Eğitim

2018 yılından bu yana galibiyeti bırakmayan Uğur Okulları Başiskele Kampüsü, rakiplerine müsabakalarda hiç set sayısı vermeyerek büyük başarıya imza attı. Finalde 19 Mayıs Anadolu Lisesi ile karşılaşan takım, 3-0 skorla rakibini yenerek Kocaeli şampiyonu oldu. Takım, Türkiye elemelerinde Kocaeli’yi temsil edecek.

“İLK SIRAYA TAŞIMAYI HEDEFLİYORUZ”

Uğur Okulları Başiskele Kampüs Müdürü Serkan Savaş konu ile ilgili, “Biz Uğur Okulları olarak,akademik ve bilimsel eğitim yaklaşımı ile öğrencilerine başarılı bir gelecek sunmayı hedeflemenin yanısıra, sporu ve sporcuları da her zaman destekleyen en önemli eğitim kurumlarından biriyiz. Öğrencilerimizde güven duygusu ve fiziksel gelişimin desteklenmesi, takım ruhu bilincininoluşturulması adına sporu her zaman en değerli kazanım olarak ilk sıraya taşımayı hedefliyoruz. 54 yıldır benimsediğimiz bu yaklaşımın meyvelerini aldık ve almaya devam ediyoruz”

‘’TÜRKİYE ELEMELERİNDE KOCAELİ’Yİ TEMSİL EDECEĞİZ’’

Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü İbrahim Yılmaz, “A Genç Voleybol takımımız kendilerine, ailelerine ve biz Uğur ailesine Kocaeli’yi Türkiye’de temsil gururu getirdi. 2018’den bu yana Kocaeli’de hiç yenilmedik. Bu sene karşılaştığımız müsabakalarda rakiplerimize set sayısı bile vermeden şampiyon olduk. Türkiye Elemeleri’nde A Genç Voleybol takımımıza başarılar diliyorum. Onlara can-ı gönülden inanıyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Fethiye Caddesi'nde kiralar uçtu: Öztürk isyan etti

Fethiye Caddesi'nde kiralar uçtu: Öztürk isyan etti