18 Nisan 2021 Pazar

Ziraat Katılım'dan Gülbahar Hatun'a anlamlı destek

Ziraat Katılım'dan Gülbahar Hatun'a anlamlı destek

2019-2020 eğitim-öğretim yılında faaliyete başlayan ve Kocaeli’nin en hızlı gelişim gösteren okulları arasında yer alan Gülbahar Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne Ziraat Katılım Bankası'ndan anlamlı bir destek geldi

21 Mart 2021 Pazar 18:50 Eğitim

Destek kapsamında, okulda kütüphane ve bilişim araçlarının bulunduğu bir çalışma alanı oluşturuldu. Açılış İlçe Milli Eğitim protokolünün yanı sıra, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Fatih Taşdelen ile Ziraat Katılım Bankası Grup Başkanı Suat Tüccar, şube müdürleri ile bölge müdürlerinden oluşan bir heyetin katılımı ile gerçekleşti. Açılışta konuşan okul Müdürü Nurdan Karbuz, sadece bir kütüphane açılışı gerçekleştirmediklerini, aynı zamanda kız öğrencilerin çok yönlü gelişimi için önemli bir adım attıklarını ve bu adımın atılmasına katkı sağlayan Ziraat Katılım Bankası'na çok teşekkür ettiklerini belirtti.

VEFA KÜTÜPHANESİ

Ziraat Katılım Bankası'nın “Vefa Kütüphanesi” olarak adlandırdığı kütüphane zengin bir içeriğe sahip. Oluşturulan kütüphanede aynı zamanda, öğrencilerin yapacakları araştırma sonrasında, okuma grupları, toplantı, atölye çalışmaları gibi faaliyetleri gerçekleştirecekleri bilişim araçlarına sahip bir çalışma alanı da mevcut.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Güncel veriler açıklandı: Vefat sayısı 30 bini geçti!

Güncel veriler açıklandı: Vefat sayısı 30 bini geçti!