26 Ekim 2021 Salı

Pekin: Dedikodular asılsızdır, algı yönetimi yapıyorlar

Pekin: Dedikodular asılsızdır, algı yönetimi yapıyorlar

11 Mart tarihinde gerçekleşecek olan kongre ile ilgili  basın açıklaması düzenleyen Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, “Dedikodular asılsızdır. Kimse bu dedikodulara kulak vermesin. Algı yönetimi yapıyorlar” dedi

08 Mart 2018 Perşembe 12:12 Emlak

Kocaeli Emlakçılar Odası'nın mevcut başkanı Ahmet Pekin 11 Mart tarihinde yapılacak kongre öncesinde Pişkin Simit Kafe’de odaya tekrar aday olacağını açıklayacağı bir basın açıklaması düzenledi. Basın açıklamasına Pekin'in yanı sıra oda üyeleri de katılım gösterdi. Baın açıklamasında konuşan Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, "Bugün basın toplantısını düzenlemenin nedenleri toplumda uygun olmayan dedikoduların dolaşmasından kaynaklı oluyor. Geçen dönem bize oy vermeyenlerin karşı yönetime geçtiği dedikodusu var. Bu külliyen yalandır. İki üç tane arkadaşımın listede olamamasının nedeni işlerinin yoğun olmasıdır. Kadın Kolları Başkanımız yolumuza devam ediyor. Bunun asılsız olduğunu söylüyoruz. Sadece algı yönetimi yapılıyor. Biz etik kurallara uymaya gayret ediyoruz. Tamamıyla bu odayı bütün yöneticilerimizle birlikte yönettiğimiz meslek odamıza katkı sağlaması derdindeyiz. Yönetim Kurulu listesini açıkladık. Bir sıkıntımız olsaydı açıklamazdık. Ama kamuoyu da farklı gösteriyor" dedi.

BİZE BİR PROJE SUNMADILAR

Kemder hakkında konuşan Pekin açıklamasının devamında "Kocaeli’de bir emlak odası olmadığı için bu dernek oda yapılacaktı. Konuşan insanlar iş yapamaz. Kemder’deki arkadaşlarımız çok fazla gereksiz konuşmalar yapıyorlar. Onların da odası. Bize bir proje sunmadılar. Sadece bizi ziyaret edip bazı taleplerde bulundular. Seçimlerde şaibe var diye basına demeç verdiler. Biz tarihi olan bir devletin mensuplarıyız. Bu devlet kolay kurulmadı. Eğer seçimde şaibe vardıysa niye şikayet edilmedi. Bize burada çamur atılırken devletin kurumlarına da çamur atılıyor. Odamız siyasi parti gibi kullanılıyor. Siyasi partiye yakınmışız gibi dedikodular dönüyor. Her yerde farklı bir şekilde anlatılıyor. Bizim bunlara ihtiyacımız yok. Biz iş yaparak eleştirilmek istiyoruz. Bizim yaptıklarımız Türkiye’de ilk. Dijital oda, Web Tapu, Belediye İş Takip Protokolü. Bunları kimse akıl edip yapmamış. Biz bunları yaptıktan sonra, bizleri arayıp bu projeyi nasıl yaptığımızı soruyorlar. Burada sistem oturtulsun, karmaşa yaşanmasın. Sonra Türkiye’ye dağıtılacak. Seçimden sonra da farklı projelerimiz var" ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Pamukkale Turizm ile otogar çiçek açtı

Pamukkale Turizm ile otogar çiçek açtı