13 Nisan 2021 Salı

24 yaşındaki genç not bırakarak intihar etti

24 yaşındaki genç not bırakarak intihar etti

Ünal Çetinkaya isimli genç, sosyal medya hesabından intihar notu paylaştıktan sonra çalıştığı inşaatın 5. katından atladı. Hastaneye kaldırılan Çetinkaya, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı

13 Şubat 2021 Cumartesi 09:31 Güncel

Adıyaman'ın Kahta ilçesinden Körfez’e gelen 24 yaşındaki Ünal Çetinkaya bir inşaatta çalışmaya başladı. Yaşadığı maddi sorunları sosyal medya hesabından dile getiren ve intihar mesajı paylaşan Çetinkaya, daha sonra çalıştığı inşaatın 5. katından atladı. Çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından Çetinkaya, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alındı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞMIŞ

Çetinkaya'nın ölümünün ardından intihar etmeden önce sosyal hesabından yaptığı paylaşımlar ortaya çıktı. Çetinkaya, sosyal medya hesabı üzerinden yaptı paylaşımda, "Evet son saatler bunu yapmak hayatımda hiçbir zaman yapmak istediğim bir şey değil ama artık olmuyor, nefes alamıyorum, ruhen ölüyorum, beynimde düşüncelerim beni yiyip bitiriyor. Kocaeli'ye gelirken diğer arkadaşlar gibi intihar edeceğimi hissetmiştim burada hayatıma son vereceğimi biliyordum. Son zamanlarda maddi sorunlardan dolayı neler yaptığımı bilmiyordum. Kadınlara lütfen saygı gösterin, incitmeyin, şiddet uygulamayın, konuşmayı deneyin ön yargılı olmayın, affetmeyi bilin. Sizleri seviyorum, Hoşça kalın" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İl bazlı normalleşme adımları: Puanlama sistemi oluşturulacak

İl bazlı normalleşme adımları: Puanlama sistemi oluşturulacak