13 Nisan 2021 Salı

Ahmet Alkılıç kurtarılamadı

Ahmet Alkılıç kurtarılamadı

İYİ Parti Körfez İlçe Başkanlığı tarafından yapılan ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın da katıldığı esnaf ziyareti sırasında bir yönetici kalp krizi geçirdi.

04 Mart 2021 Perşembe 19:18 Güncel

Körfez özel Marmara Hastanesi’ne kaldırılan kurucu yöneticilerden Ahmet Alkılıç’ın (65) iki kez kalbinin durduğu ve çalıştırıldı ve yoğun bakıma alındı. Ancak, tüm çabalara rağmen Alkılıç kurtarılamadı.

Alınan bilgilere göre İYİ parti Körfez İlçe Başkanlığı tarafından Hereke’de esnaf ziyaret programı yapıldı. Milletvekili Lütfü Türkkan’ın da katıldığı çalışma sırasında, esnaflar ziyaret edilirken partinin ilçe kurucu yöneticilerinden olan Ahmet Alkılıç aniden fenalaştı ve yere yığıldı.Hereke’ye gelmeden yolda olayı öğrenen ve ambulansın geciktiği söylenen Türkkan, hemen ilgili yerleri aradı. Bunun üzerine iddialara göre ambulans Dilovası’ndan çıkartıldı ve olay yerine ulaştı.

Partililerinin yere düştüğünü gören arkadaşları ve Milletvekili Lütfü Türkkan hemen müdahale ederken 112 aranarak sağlık ekiplerinin gelmesiyle ambulansta müdahale devam etti.  İlk müdahale sonrasında Ahmet Alkılıç’ı hastaneye kaldırdılar. Müdahale sırasında ve yolda 2 kez kalbi duran Ahmet Alkılıç, Körfez Özel Marmara Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı. Emekli öğretmen FilizAlkılıç ile evli olan Ahmet Alkılıç’a burada yapılan müdahaleler de istenen sonucu vermedi ve bir süre sonra kapıda bekleyen partililere acı haber verildi.

Bir çocuk babası olan Mimar Sinan Mahallesi’nde oturan Ahmet Alkılıç’ın yarın ikindi namazı sonrasında Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Camii’nden alınarak toprağa verileceği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit'te kafelerde koronavirüs unutuldu

İzmit'te kafelerde koronavirüs unutuldu