REKLAMI KAPAT

08 Mayıs 2021 Cumartesi

AK Partili esnaflar partilerinden istifa etti

AK Partili esnaflar partilerinden istifa etti

AK Parti üyesi iki esnaf, partilerinden istifa ettiklerini duyurdu. İstifa ettiklerini sosyal medya hesaplarından duyuran Alikahyalı esnaflar sitem dolu paylaşımlar yaptı

02 Mart 2021 Salı 18:10 Güncel

Pandemi döneminde en büyük sıkıntıyı yaşayanlar esnaflar olmuştu. Birçok esnaf dükkanına kilit vurduğu halde siyasal iktidarın kalabalık kongreler yapması büyük tepki çekmişti. Pandemi sürecinde yeterli desteği alamayan bazı AK Partili esnaflar ise istifa etmeye başladı. Son olarak İzmit Alikahya bölgesinde faaliyet yürüten iki esnaf AK Partiden istifa etti.

SİYASİ DOSTLUKLAR SADECE İYİ GÜNDE

AK Parti’den istifa ettiğini sosyal medya üzerinden duyuran Efkan Ataş isimli esnaf şu paylaşımı yaptı: ‘’Üyesi bulunduğum Adalet ve Kalkınma Partisine yapmış olduğum bütün hizmetleri helal ederek üyeliğimi sonlandırdım. Bu süreç içerisinde öğrendim ki siyasi partiler ve siyasi dostluklar sadece iyi günde. Benim kötü günlerim bitti, dükkanım açıldı. Artık arayabilirsiniz.”

KURULDUĞUNDAN BUGÜNE…

AK Parti’den istifa eden Recep Altun isimli bir diğer esnaf ise şu paylaşımı yaptı: “Kurulduğu günden bugüne üyesi olduğum AKP’den üyeliğimi sonlandırmış bulunuyorum. Yalanlarınız sizin olsun”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kalem ve anahtarlık görünümlü suikast silahları ele geçirildi

Kalem ve anahtarlık görünümlü suikast silahları ele geçirildi