19 Ekim 2021 Salı

Alpaslan: Gel de üzülme! Hürriyet: Büyükşehir’in kamyonu neden kaçak döküm yapıyor!

Alpaslan: Gel de üzülme! Hürriyet: Büyükşehir’in kamyonu  neden kaçak döküm yapıyor!

Karadenizliler Mahallesi’ndeki çöp fotoğraflarını paylaşan İzmit Belediyesi’nin AK Partili Meclis Üyesi, “İzmit’imizin 2.5 yıl içinde geldiği son durum..! Gel de üzülme, gel de isyan etme!” dedi. Alpaslan’a yanıt veren Başkan Hürriyet ise “Şu İzaydaş konusunu bir işleyelim bakalım! Bu alana sizin Kocaeli Büyükşehir'in araçlarının neden kaçak döküm yaptığını da anlatır mısınız millete?” diye yanıt verdi

28 Eylül 2021 Salı 23:08 Güncel

İzmit Belediyesi’nin AK Partili Meclis Üyesi Ersin Alpaslan bu gece sosyal medya hesabından bazı fotoğraflar paylaşarak İzmit Belediyesi’ni eleştirdi. Paylaşımında “Yer Karadenizliler Mahallesi. İzmit’imizin 2.5 yıl içinde geldiği son durum..! Gel de üzülme, gel de isyan etme..!” yazan Alpaslan ayrınca Karadenizliler Mahallesi’nde biriken çöp fotoğraflarını paylaştı.

FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

Bu paylaşıma İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de anında yanıt verdi. Sosyal medya hesabından Alpaslan’a yanıt veren Başkan Hürriyet, Alpaslan’ın gösterdiği alana Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kamyonlarının kaçak çöp dökümü yaptığını iddia ederek bir fotoğraf paylaştı.

KUMPAS MI KURUYORSUNUZ?

Başkan Hürriyet’in paylaşımı şöyle: “Akp meclis üyesi bize öyle güzel bir pas attı ki. Çocuk parkında açıkladığım ayrımcılıklar tam da bu konularla ilgili. Kendi sorumluluklarınızı hatırlatma fırsatı sunuyorsunuz bize. He biraz da şu İzaydaş konusunu bir işleyelim bakalım!!! Gösterdiğiniz alana sizin Kocaeli Büyükşehir'in araçlarının neden kaçak döküm yaptığını da anlatır mısınız millete? Yoksa bize kumpas mı kuruyorsunuz?”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Vadi İzmit Evleri öğrenciler için hazırlanmaya devam ediyor

Vadi İzmit Evleri öğrenciler için hazırlanmaya devam ediyor