27 Kasım 2021 Cumartesi

Ayakkabı ve sporun adresi bu mağazalarda

Ayakkabı ve sporun adresi bu mağazalarda

Körfez’de yaklaşık 40 yıllık geçmişe ait olan 30 yıl önce de spor ayakkabı konusunda markalaşan Cemil Fidan, Fidan Kundura ve Cixspor mağazaları, ayakkabı ve spor ayakkabı, spor malzemelerinde tercih edilen adres olmaya devam ediyor

16 Mayıs 2021 Pazar 15:30 Güncel

Pandemi döneminde de hizmetlerini aksatmayan mağazalar zinciri, İzmit’te NCity Mağazası, Yürüyüş Yolu üzerinde, Körfez Cahit Zarifoğlu ve Ağadere caddelerinde geniş ürün çeşitliliğiyle vatandaşları mağazalara davet ediyor. Normalleşmeye doğru kademeli olarak adımların atılmaya başladığı, spor salonları ve spor alanlarına dönülebilecek günlerin yaklaşmasıyla spor giyimlerini, malzemelerini yenilemek isteyenler için ayakkabı, spor kıyafetleri, spor malzemeleri bu mağazalarda yer alıyor.

ONLARCA MARKA

Temeli Körfez’de atılan ve köklü firmalardan olan firma hakkında verilen bilgilerde, “Fı̇rmamız 1990 yılında Cemı̇l Fı̇dan tarafından Körfez Kocaeli’de kurulmuş ve ticarı̇ serüvenı̇ne başlamıştır. 2007 yılında 2. şubesini açan firmamız, şı̇rketleşerek bölgemı̇zı̇n spor malzemelerine olan ihtiyacını karşılamak üzere tekrar yapılandırılmıştır. Halı̇ hazırda İzmı̇t merkezde 3, Körfez merkezde 2 mağaza olmak üzere toplam 5 şube ile aktif hizmet vermektedir. Nike, Adı̇das, Skechers, New Balance, Salomon, Harley Davidson, Cat, Scooter, Hammer Jack, Lumberjack Puma, Reebok dahil olmak üzere onlarca ayakkabı markasını; yanı sıra aktı̇f spor branşlarının tümünde sayısız markayı bünyesinde bulundurmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI

30 yıllık ticaret tecrübesiyle mağazamız, müşterı̇ ilı̇şkı̇lerinde içtenlı̇ği ve güvenı̇lı̇rliğı̇ ön planda tutarak hizmet vermekte; müşteri memnuniyetini merkeze almakta bu yönüyle müşteri sadakatinin aktifinde bulundurmaktadır. Çağın gerektirdiği inovasyona uygun şartları sağlamakta, ailesinin üyesi olan müşterilerinden gelen eleştirileri titizlikle incelemekte ve bu doğrultuda hizmet kalitesini arttırmaktadır. Verimli iletişim ve sağlıklı çözüm önerileriyle, ihtiyaç ve beklentileri anlamakta; bunlara en uygun çözüm ve değer önerilerini sunmaktadır. Mağduriyetten kazanç sağlanamayacağı inancındaki kurum kültürüyle çözüm odaklı çalışmakta ve aldığı memnuniyet teveccühüyle, kurumsal kimliğine değer katmaktadır. Sen seversen, her şey değişir” deniliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Durmuş: Esnaf bitmiş durumda, komple açılma bekliyorduk

Durmuş: Esnaf bitmiş durumda, komple açılma bekliyorduk