14 Nisan 2021 Çarşamba

Başkan Büyükakın'dan Karamürsel’de esnaf turu

Başkan Büyükakın'dan Karamürsel’de esnaf turu

Karamürsel’de sokak sokak gezen esnaflara bereketli işler dileyen Başkan Büyükakın, AK Parti İstişare Kurulu üyelerini de ziyaret etti

14 Şubat 2021 Pazar 09:50 Güncel

Karamürsel’de sokak sokak gezen, esnaflara bereketli işler dileyen Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, AK Parti İstişare Kurulu üyelerini de ziyaret etti. AK Parti Kocaeli Başkanı İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve AK Parti İlçe Başkanı Sait Mete ile Karamürsel Otogar esnafıyla da buluşan Başkan Büyükakın, “Salgın nedeniyle yolcu sayısı düşen ve yarı kapasiteli çalışan otobüs ve minibüsçü esnafımıza pandemi destek paketlerimizle yakıt desteği veriyoruz” ifadelerini sarf etti. ‘Pandemi Esnaf Destek Paketi’ için Başkan Büyükakın’a teşekkür eden esnaflara, “Kıymetli esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın yanında olmaya tüm imkanlarımızla devam edeceğiz” ifadelerini sarf etti.

“TÜM TEŞKİLATLARIMIZLA BİRLİKTE BÜYÜK BİR AŞKLA ÇALIŞIYORUZ”

“Köklerimizden kopmadan, ahde vefayı da elden bırakmadan yol arkadaşlarımızı ziyaret ediyoruz” diyerek AK Parti İstişare Kurulu üyeleri Muzaffer Sağkol, Yakup Altın, İsmail Peker ve Orhan Keskin ile bir araya gelen Başkan Büyükakın, “Bu davanın mayasında çocuklarını, eşini, evini geride bırakarak bu davayı sırtlayan kadınlarımızın ve yiğitlerimizin inancı, aşkı ve heyecanı var. İşte bu aşkla bu heyecanla 2023, 2053 ve 2071’e koşacağız. Tüm teşkilatlarımızla birlikte büyük bir aşkla çalışıyor ve milletimize yedi gün yirmi dört saat hizmet ediyoruz. Bir taraftan gönül belediyeciliği yaparken diğer bir taraftan eser siyasetimize devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

“PANDEMİNİN İZLERİNİ HEP BİRLİKTE SİLECEĞİZ”

Karamürsel’in sokaklarında gezen, her yaştan hemşerileriyle yakından ilgilenen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın, Otogar esnafıyla da sohbet etti. Çayların içildiği ve samimi sohbetlerin yapıldığı birlikteliklerde, esnaf destek paketlerinin önemine bir kez daha değinildi. “Kocaeli’nin her sokağında, her mahallesinde, her ilçesinde yaptığımız eserlerle iz bırakmaya devam ediyoruz” diyen Başkan Büyükakın, “Halkımızla omuz omuza bu pandeminin izlerini hep birlikte sileceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşımızın ve esnafımızın yanındayız. Gerekli tüm destekleri sağlamak için tüm adımları atıyoruz, bundan sonra da atmaya devam edeceğiz” diyerek düşüncelerini ifade etti. Ziyaretler çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bakan Akar açıkladı: Terör örgütü PKK, 13 vatandaşımızı şehit etti!

Bakan Akar açıkladı: Terör örgütü PKK, 13 vatandaşımızı şehit etti!