14 Nisan 2021 Çarşamba

Başkan Hürriyet’e Azerbaycan’dan teşekkür ziyareti

Başkan Hürriyet’e Azerbaycan’dan teşekkür ziyareti

Kardeş ülkemiz Azerbaycan’a yapılan hain saldırı sonrası Türkiye’de en büyük destek İzmit’ten gelince, Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Başkanı Bilal Dündar ve Azerbaycan İçtimai-Siyasi Prosesler Milletlerarası Araştırmalar Merkezi Başkanı Samir Adıgözel, Başkan Hürriyet’e destekleri için teşekkür ziyaretinde bulundu

03 Nisan 2021 Cumartesi 12:48 Güncel

Azerbaycan Ordusu’nun zaferi ile sonuçlanan 2020 Dağlık Karabağ Savaşı’nda Türkiye’den en büyük desteği Kocaeli sağladı. Kentin bütün kurum ve kuruluşları Haydar Aliyev Kültür Evini ziyaret ederek koşulsuz destek vermişti. Bu kapsamda, Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Başkanı Bilal Dündar, Azerbaycan İçtimai-Siyasi Prosesler Milletlerarası Araştırmalar Merkezi Başkanı Samir Adıgözel, Dış İlişkiler Sorumlusu Şahin Hesenov, Kocaeli Turizm Derneği Başkanı Soner Kılıç ve Dr. Şifa Çakır teşekkür ziyaretine geldi.

TEŞEKKÜR HEDİYELERİ

Verilen desteklere minnet mahiyetinde birçok hediye ile makamı ziyaret eden Azerbaycan heyeti, Başkan Hürriyet’e destekleri adına teşekkürlerini sundu. Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Başkanı Bilal Dündar ise kendisinin kaleme aldığı kitabı 'Gördüklerim’i Başkan Hürriyet’e hediye etti. Türkiye-Azerbaycan bayrağı ile toplu fotoğraf çekimi sonrası ziyaret sona erdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ateş: Ek vergilere değil, adil vergi sistemine ihtiyacımız var

Ateş: Ek vergilere değil, adil vergi sistemine ihtiyacımız var