14 Nisan 2021 Çarşamba

Başkan Hürriyet’e Feridun Özbay teşekkürü

Başkan Hürriyet’e Feridun Özbay teşekkürü

İKM Başkanı Murat Öztürk ve yönetimi, Feridun Özbay Caddesi’ni yenileyen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti

26 Ocak 2021 Salı 22:05 Güncel

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk ve yönetimi, Feridun Özbay Caddesi’ni yenileyen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti. Başkan Öztürk şunları söyledi: ‘’Ferudun Özbay Caddesi esnafı uzun zamandır Arnavut taşlarından dolayı sıkıntı çekiyordu. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, başkan olmadan önce söz vermişti.

ESNAF BEĞENDİ

Bu cadde için verdiği sözü tuttu ve cadde esnafının sıkıntısını çözdü. Cadde yapılan çalışma sona yaklaştı. Cadde esnafı çıkan görüntüden ve yapılan işçilikten oldukça memnun. İzmit Fethiye Caddesinin devamı şeklinde yapılan cadde ışıklandırma ile birlikte bölgenin en hareketli caddesi olarak hizmete girecektir. İzmit Belediye Başkanı Sayın Fatma Kaplan Hürriyet’e İKM olarak tüm esnaflarımız adına teşekkür ederiz. En kısa sürede Fethiye Caddesinin de yenileme çalışmalarının yapılmasını tüm esnaflar olarak bekliyoruz”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Otoparkta silahlı saldırı 2 yaralı

Otoparkta silahlı saldırı 2 yaralı