12 Nisan 2021 Pazartesi

Başkan Kocaman, emekçi kadınları unutmadı

Başkan Kocaman, emekçi kadınları unutmadı

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle kadın belediye çalışanlarını ve tekstil sektöründe çalışan kadınları sembolik hediyeleriyle ziyaret ederek sürpriz yaptı

09 Mart 2021 Salı 09:46 Güncel

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle belediye hizmet binasında görev yapan kadın personeli günlerini kutlayarak hediye verdi. Kısa sürede olsa kadın personellerle görüşen Başkan Kocaman daha sonra tekstil sektöründe çalışan kadınları iş başında ziyaret etti.

ÜRETEN KADINLARA ZİYARET

Kartepe’de tekstil sektöründe üretim yapan bir firmayı ziyaret eden Başkan Kocaman, burada çalışan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarken, hediye vererek çalışmalarında başarılar diledi. Kadın çalışanlarla sohbet eden Başkan Kocaman, yaptıkları işler hakkında bilgi aldı, başarılar ve mutluluklar diledi.     

KADINLAR HAYATA DEĞER KATAR

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün önemine dikkat çeken Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, “Hayatın her alanında daha güçlü bir gelecek için çalışan, emeğiyle, sevgisiyle, varlığıyla hayata değer katan tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun” açıklamasında bulundu.    

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Büyükşehir’den halk oyunlarına destek

Büyükşehir’den halk oyunlarına destek