REKLAMI KAPAT

08 Mayıs 2021 Cumartesi

Başkan Yıldızlı’dan 23 Nisan mesajı

Başkan Yıldızlı’dan 23 Nisan mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı

22 Nisan 2021 Perşembe 11:31 Güncel

Başkan Yıldızlı yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde bağımsızlığını cephede canı pahasına kazanmış milletimizin temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 101. yaşında. Ulu önderimiz Atatürk halkın iradesinin temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin üzerinde daha büyük bir güç kabul edilmemesi gerekliliğine inanan, Cumhuriyetimizin ilkelerine her koşulda sahip çıkacak nesiller yetiştirmek için bu anlamlı günü çocuklarımıza armağan etti.

ART NİYETLİ UYGULAMALAR

İçerisinde bulduğumuz salgın koşullarında canı istediği gibi lebalep maskesiz mesafesiz kongre yapanlar, henüz 3 gün önce koronavirüsten ölen bir kişinin cenazesini hınca hınç dolduranlar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda salgın riskinin artacağını bahane ederek tedbirlere uyularak düzenlenecek olan törenleri engellemek için sokağa çıkma yasağı getiriyor. Bu akıl almaz uygulamaların arkasındaki art niyeti tüm halkımız görmektedir. TBMM’nin 101. yaşı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile ulusumuzun aydınlık yüzleri olan çocuklarımızın bayramını kutluyor, başta ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Cumhuriyet’imizin tüm kahramanlarını rahmetle ve minnetle anıyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Büyükakın: 23 Nisan millet egemenliğinin nişanesidir

Başkan Büyükakın: 23 Nisan millet egemenliğinin nişanesidir