REKLAMI KAPAT

08 Mayıs 2021 Cumartesi

Belediye personelinin örnek davranışı takdir topladı

Belediye personelinin örnek davranışı takdir topladı

Çim biçme çalışması yaparken yeşil alana park edilen aracı fark eden İzmit Belediyesi personeli araya branda çekerek otomobilin zarar görmesini engelledi. Personel bu örnek davranışıyla sosyal medyada vatandaştan teşekkür aldı

14 Nisan 2021 Çarşamba 10:07 Güncel

Çevre temizliğine önem veren ve yaz aylarının yaklaşmasıyla yeşil alanlarda bakım kapsamında çim biçme çalışmalarına başlayan İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli eşine az rastlanacak davranışla takdirleri topladı. Ekipler çim biçme çalışmaları esnasında yeşil alana park edilmiş otomobili fark etti. Alanda çalışmalarını sürdüren ekipler çevrede sahibini göremeyince önlemlerini kendileri aldı.

HALK TAKDİR EDİYOR

Taş ve toprak benzeri maddelerin zarar vermesi ihtimaline karşın otomobil ile çim biçme makinesi arasında branda çeken belediye ekipleri vatandaşın maddi zarar görmesine engel oldu. Örnek davranış sergileyerek çevredekilerin takdirini kazanan düşünceli personel sosyal medyada da vatandaşlardan duyarlılıkları için teşekkür aldı. Bu anları fotoğraflayarak sosyal medya hesaplarından çevresine duyuran vatandaşın paylaşımına teşekkür, takdir ve tebrik içerikli mesajlar atıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Nesibe Aydın zirve yapıyor

Nesibe Aydın zirve yapıyor