06 Mayıs 2021 Perşembe

Belediyenin tel çitlerini yazlık evine götürdü!

Belediyenin tel çitlerini yazlık evine götürdü!

Körfez Belediye Meclisi’nin AK Partili Üyesi, Burunga Tesisleri Alparslan Türkeş Stadı’nın tel çitlerini belediyenin aracıyla yazlık evine götürdü

30 Nisan 2021 Cuma 14:12 Güncel

Körfez Belediye Meclisi’nin AK Partili Üyesi Selami Tanış, Burunga Tesisleri Alparslan Türkeş Stadı'nın tadilat sonrası ortaya çıkan tel çitlerini belediyenin aracıyla İlimtepe Dere Köy’de bulunan yazlık evine götürdüğü iddia edildi. Daha önceki yıllarda, İsmail Baran döneminde Esentepe Mahallesi’ndeki dairesini belediyeye kiralayan, Sevindikli köyü yakınlarında babasının arazinin üstüne izinsiz çay ve ızgara tesisi kuran ve tepkiler üzerine burayı kapatmak durumunda kalan, belediyenin yan kuruluşu YARPAŞ A.Ş’den iki yıl boyunca huzur hakkı aldığı için eleştirilen Tanış, son olarak stattan çıkan tel çitleri belediyenin aracıyla yazlık evine götürerek başka bir skandala daha imza atmış oldu.

“MÜSAADE ETMEM”

Olay duyulunca tel çitler Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne geri getirildi. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Çalışma arkadaşlarımıza çıkan tel çitleri şantiyeye götürün talimatı verdim. Konuyu takip ediyorum. Kesinlikle böyle bir konuya müsaade etmem” dedi.


Selami Tanış

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İtfaiyeciler kurtardıkları yavru kediyi sahiplendi

İtfaiyeciler kurtardıkları yavru kediyi sahiplendi