17 Nisan 2021 Cumartesi

Bu kadınların hızına kimse yetişemedi

Bu kadınların hızına kimse yetişemedi

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü ülke genelinde ve Körfez’de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Özellikle siyasi partilerin kadın kolları ve yöneticileri düzenlenen ziyaretler le, etkinliklerle 8 Mart’ı yaşadılar, yaşattılar.

09 Mart 2021 Salı 22:18 Güncel

Körfez’de kadın kolları tarafından yapılan kutlamalar dar alanlarda, adeta nokta ziyaretleri, mesajlarla kutlanırken, Aynur Vergili Başkanlığında ki İYİ Parti Körfez ilçe Kadın politikalarından Sorumlu Başkanlık ve yönetimi hızlı tempo ile çok geniş alanlara ulaşıp, adeta her noktada var olduklarını gösterdiler.

İlçe yönetiminin de desteği ile rekor sayılacak bir hızla hareket eden Aynur Vergili ve yönetimi, kutlamalara ilçede ki bir tekstil atölyesi ile başladılar. Burada çalışan kadınların günleri kutlanırken, maske, eşarp, kolonya ve karanfilden oluşan hediyeler dağıtıldı.

Etkinlik maratonu, kadınların çoğunlukta olduğu Göçmen Börek imalathanesi, Körfez Diş Hastanesi, Kuzey Mahallesi Sağlık Ocağı, ilçedeki iş yerlerinde çalışan bayanlar ve yine bir tekstil atölyesi ile devam etti. Ziyaret edilen iş yerlerinde kadınların günü kutlanarak, hediyeleri takdim edildi. Bu arada, Aynur Vergili bu ay başlayacak olan, kadınların seslerini duyurup sorunlarını iletebilecekleri proje hakkında da bilgi vererek kadınları davet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Sezer’den Miraç Kandili mesajı

Başkan Sezer’den Miraç Kandili mesajı