26 Temmuz 2021 Pazartesi

Çocuğunun damar yolunu açan hemşireyi yumrukladı, doktoru darp etti!

Çocuğunun damar yolunu açan hemşireyi yumrukladı, doktoru darp etti!

Çayırova ilçesinde Muhammet Ç., damar yolu açarken, çocuğunun canını yakıp, ağlattığı gerekçesiyle hemşire Serhat Özcanlı'ya yumruk attı. Araya giren Dr. Yılmaz Aydın'a saldıran Muhammet Ç., gözaltına alındı. Sağlık çalışanlarına saldırı anı, güvenlik kamerasına yansıdı

20 Mayıs 2021 Perşembe 12:36 Güncel

Muhammet Ç., gece rahatsızlanan çocuğunu Çayırova’daki tıp merkezine götürdü. Hemşire Serhat Özcanlı, tedaviye başlamak için damar yolu açarken, çocuk ağlamaya başladı. Bunun üzerine Muhammet Ç., Özcanlı’ya "Canını yakıyorsun. Sen çekil, gelsin doktor yapsın" dedi. Hemşire Özcanlı, damar yolunu doktorun açmadığını belirtince çocuğun babasıyla aralarında tartışma çıktı. Muhammet Ç.’nin yumruk attığı hemşire, yere yığıldı. Dr. Yılmaz Aydın, araya girmek isterken, Muhammet Ç., bu kez doktor ve hemşireyi darp etti. Yakınları ve tıp merkezinde bulunanlar, babaya engel olmaya çalıştı. Şikayetçi olunması üzerine Muhammet Ç., gözaltına alındı. Muhammet Ç.'nin hemşireye yumruk attığı, Serhat Özcanlı'nın yere düştüğü ve arbede anları, sağlık merkezinin güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Celalettin köse

21 Mayıs 2021 Cuma 08:49

Cefaker sağlık çalışanlarının ne şartlarda çalıştığını bilen varmı.kınıyorum bu zatı.gerekli ceza verilsinki önüne gelen böyle zorbalıklar bir daha yapmasın.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli’de ‘Mavi Bayrak’ sayısı 7’ye yükseldi

Kocaeli’de ‘Mavi Bayrak’ sayısı 7’ye yükseldi