19 Ekim 2021 Salı

Çukurovalılar yemekte buluştu

Çukurovalılar yemekte buluştu

Geçtiğimiz ay kongresini yapan Kocaeli Çukurovalılar Derneği, yeni seçilen yöneticileri ile birlikte kaynaşma yemeğinde bir araya geldi

18 Eylül 2021 Cumartesi 20:24 Güncel

Kocaeli’nin en aktif hemşehri derneklerinden biri olan Çukurovalılar Derneği geçtiğimiz ay 11. Olağan kongresini gerçekleştirmişti. Pandemi nedeni ile gecikmeli olarak yapılan kongrede mevcut başkan Erdoğan Davut 7. kez başkan seçilmişti. Yönetiminde değişikliğe giden Başkan Davut, dernek yöneticileri ile kaynaşma yemeğinde bir araya geldi. Dernek yöneticileri, yenilen yemeğin ardından önümüzdeki dönemde yapacakları çalışmaları değerlendirdi. Toplantıya derneğin kurucularından Otogar Dernek Başkanı Halil Baylam da katıldı.

ETKİNLİKLERDEN BAHSETTİ

Yönetimi ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Dernek Başkanı Erdoğan Davut, önümüzdeki günlerde yapmayı planladıkları etkinliklerden bahsetti. Pandemi ve çeşitli nedenlerde 3 yıldır yapamadıkları Adana’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun yıl dönümü etkinlikleri için 5 Ocak’ta güzel bir kutlama etkinliği yapmayı planladıklarını ifade eden Başkan Davut, dernek yönetimi olarak yakın zamanda Valilik ve protokol ziyeretlerine başlayacaklarını belirtti.

“GENÇ BİR İSME DEVREDECEĞİM”

Yönetim ile belirleyecekleri tarihte dernek üyelerine yönelik kavaltı etkinliği yapacaklarını da söyleyen Başkan Davut, pandemi nedeni ile yapamadıkları sosyal etkinliklere geri döneceklerini söyledi. 7 dönemdir başkanlık yapan Başkan Davut, derneğin gençleştirme çabası olduğunu ve başkanlığını genç bir isme devretmek istediğini söyledi.

 

BAŞKAN ERDOĞAN DAVUT'UN YÖNETİM LİSTESİ

Mehmet DOĞAN (Başkan Yardımcısı)
Dilek ÇENTELİ (Sekreter)
Mehmet DOLGUN  (Sayman)
Kerim BARİÇ (Halkla İlişkilerden sorumlu)
Mustafa AKKULAKOĞLU (STK’lardan sorumlu)
Halide SANCAR (Kadın Kolları)
Harun KÜNÜ (Sosyal İşlerden sorumlu)
İsmail SALHAN  (Gençlik ve Üniversite sorumlusun

Sefa GARDİYANOĞLU

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İstihdam Birimi için çalışmalar başladı

İstihdam Birimi için çalışmalar başladı