14 Nisan 2021 Çarşamba

Esnaftan Hürriyet'e teşekkür ziyareti

Esnaftan Hürriyet'e teşekkür ziyareti

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk ve Feridun Özbay Cadde esnafı, bölgede yaptıkları zemin çalışması nedeniyle Başkan Hürriyet’i makamında ziyaret ederek teşekkür etti

16 Şubat 2021 Salı 16:16 Güncel

İzmit kent merkezinin en işlek caddelerinden biri olan Feridun Özbay Caddesi’nde hem esnafın hem de vatandaşın zeminden kaynaklı sorun yaşamaları nedeniyle İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet anında harekete geçerek caddenin zeminini doğal taş zemin ile yeniledi. Esnafı mağdur etmeden kısa sürede tamamlanan çalışmaların ardından bölge esnafı Başkan Hürriyet’i makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

EKONOMİ CANLANDI

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk ve bölge esnafının katıldığı teşekkür ziyaretinde esnaf, çalışmaların kısa sürede ve mağduriyet yaşatmadan gerçekleştirilmesi nedeniyle Başkan Hürriyet’e teşekkür etti. Hürriyet, eksik kalan bölümlerin en kısa zamanda tamamlanacağını ve Fethiye Caddesi projesinin başlamasıyla ışıklandırma sisteminin de yapılacağını belirtti. Özellikle çocukların ve kadınların önceden yaşadıkları zorlukların ortadan kalktığını belirten bölge esnafı, caddenin ziyaretçisinin bir hayli yükseldiğini ve ekonomik anlamda canlılığın geldiğini ifade etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit İlçe Müftüsü göreve başladı

İzmit İlçe Müftüsü göreve başladı