06 Mayıs 2021 Perşembe

Esnaftan siyasilere açık mektup: Hatalarınızı üstümüze yıkmayın

Esnaftan siyasilere açık mektup: Hatalarınızı üstümüze yıkmayın

Kocaeli Kafe ve Restorant İşletmecileri Derneği (KOKRİD), zor günler geçiren esnaflar adına yazdığı mektupta, “Hataların bizim üstümüze yıkılmasından bıktık” dedi

08 Mart 2021 Pazartesi 12:27 Güncel

Koronavirüs salgını döneminde zor günler geçiren esnaflar adına Kocaeli Kafe ve Restorant İşletmecileri Derneği (KOKRİD) siyasilere açık mektup yazdı. Açıklamayı KOKRİD adına Dernek Başkanı Yaşar Aktaş gerçekleştirdi. Aktaş gerçekleştirdiği açıklamada şu ifadeleri kullandı, “Siz değerli siyasetçilerimizin küçük esnafı hiçe saymasından bıktık. Pandemi dönemince en büyük bedeli bizlerin ödemesine rağmen en az desteği biz aldık.

YETER!

Ve siyasetçilerin kendi hatalarını örtmesi için bizim üstümüze yüklenmesinden bıktık. Bugün İzmir’de açlık sınırını çoktan aşan müzik insanının intiharı daha sıcaklığını korurken bizleri hep suçlu yerine koymanıza üzülüyoruz. Sizleri bizlerin seçtiğini düşündükçe üzülüyoruz. Çünkü bizler asılız. Seçim zamanı bizlerden oy isteyen sizlersiniz, iki seçim arası yaptığınız tüm yanlışlıklara göğüs geren bizleriz. Ama yeter!

ÖZÜR DİLEMELİDİR

Toplantıları yapan, insanları bu dönemde salonlara,alanlara dolduran sizlerin, tüm pandemi kurlarına uyarak mekan açanlar bizleri suçlanmanız yanlış değil mi? Bu nedenle İYİ Parti Başkan yardımcısı kendini pandemi kurulu yerine koyacağına Anadolu’da yaptığı üye toplantıları için bu insanlardan, kafe restorant bar müzik insanlar, çalışanlar bu sektöre hizmet eden tüm insanlarımızdan özür dilemelidir.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hamza Akyüz

08 Mart 2021 Pazartesi 22:39

Miting ve kongreler yapılırken bizim gb hijyene mesafeye vs vs kesinlikle uyulmadı ama her yanlışın bedelini biz ödüyoruz ödeyecek bir güçümüz yok!

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kaya: Tarihe yön vereceğiz

Kaya: Tarihe yön vereceğiz