14 Nisan 2021 Çarşamba

Gölcük Belediyesi e-belediyecilik hizmetlerine bir yenisini ekledi

Gölcük Belediyesi e-belediyecilik hizmetlerine bir yenisini ekledi

Gölcük Belediyesi, birçok alanda faaliyette olan e-belediyecilik hizmetlerine bir yenisini daha ekledi

01 Nisan 2021 Perşembe 16:38 Güncel

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ile Gölcük Tapu Sicil Müdürü Erdal Kaymak arasında imzalanan protokol gereğince Gölcüklüler; tapu rayiç bedel sorgulamasını, Gölcük Belediyesi’ne gelmeden, hızlı ve kolay bir şekilde Gölcük Tapu Müdürlüğü’nde yapabilecekler.

HIZLI VE KOLAY BİR ŞEKİLDE

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer protokolün imzalanmasından sonra yaptığı açıklamada, “Gölcük Belediyesi olarak, birçok alanda faaliyette olan e-belediyecilik hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik. Gölcük Tapu Sicil Müdürü Sayın Erdal Kaymak ile imzaladığımız protokol gereğince; tapu rayiç bedel sorgulamasını, hemşehrilerimiz belediyemize gelmeden, hızlı ve kolay bir şekilde Gölcük Tapu Müdürlüğü’nde yapabilecekler. Bu vesileyle; Gölcük Tapu Sicil Müdürlüğü’ne yeni atanan Sayın Erdal Kaymak’ı da tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Halil İbrahim DURMUŞ - RE/MAX Maximum - Gayrimenku

01 Nisan 2021 Perşembe 23:56

inceledim sadece arsa rayiç bedeli görülebiliyor ayrıca yazdırmak istediğimizde resmi bir geçerliliği olmadığı belirtiliyor, kare kodlu resmi bir evrak halinde tüm gayrimenkuller için verilmesi daha mantıklı olur, bilgi olarak öğrenmek tapuda satış işlemi esnasında maalesef bir anlam ifade etmiyor. Teknoloji çağında rayiç bedeli internetten resmi evrak olarak alamamak çok büyük eksilik, umarım bu uygulama geliştirilir ve tüm belediyelerde uygulanmaya başlanır.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kiptaş İzmit Çınar Evler hızla yükseliyor

Kiptaş İzmit Çınar Evler hızla yükseliyor