06 Mayıs 2021 Perşembe

Harun Yıldızlı’dan Kılıçdaroğlu açıklaması!

Harun Yıldızlı’dan Kılıçdaroğlu açıklaması!

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kocaaeli’ye geliş tarihiyle ilgili polemiklere cevap verdi

13 Nisan 2021 Salı 17:24 Güncel

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kocaaeli’ye geliş tarihiyle ilgili polemiklere cevap verdi. Başkan Yıldızlı’nın açıklaması şöyle: ‘’Henüz planlama aşamasında olduğumuz Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nın katılımıyla ilimizde gerçekleştireceğimiz programa ilişkin örgütümüz ve şahsım tarafından bugüne kadar resmi bir açıklama ya da duyuru yapılmamıştır.

GÜNDEM DEĞİŞTİRMEYE YÖNELİK

İl başkanı olarak tarafımla ya da yönetim kurulu üyelerimizle iletişime geçmeden, bilgi almadan bu tip yayınlar yapılmasının amacı açıkça ortadadır. Bizler halkın gündemini konuşurken bazı basın organlarının genel başkanımızın programına ilişkin yazdığı tarihler ve yanlış içerikler üzerinden ‘Neden gelmedi, hani gelecekti’ tarzında yayınlanan haberler, partimize daha doğrusu halkın gerçek gündemini değiştirmeye yönelik bir süredir devam eden sistemli bir saldırının sonucudur.

RESMİ DUYURU YAPILACAKTIR

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı ve gerçekleştireceğimiz diğer tüm programlar hakkında daha önceden olduğu gibi partimiz tarafından resmi duyuru elbette yapılacaktır. İl başkanlığımız tarafından resmi bir duyuru yapılmadan gündeme değiştirmeye yönelik yayınlanan yanlış içerikli haberlere itibar etmemenizi rica ediyoruz.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yük gemisindeki 5 kişide korona tespit edildi

Yük gemisindeki 5 kişide korona tespit edildi