14 Nisan 2021 Çarşamba

İYİ Parti'den KTO’ya ziyaret

İYİ Parti'den KTO’ya ziyaret

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve İl Teşkilatı Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu’nun ağırladığı ziyarette oda çalışmaları ve İyi Parti çalışmaları hakkında karşılıklı bilgilendirmelerde bulunuldu

01 Şubat 2021 Pazartesi 15:55 Güncel

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve İl Teşkilatı Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu’nun ağırladığı ziyarette il ve ülke ekonomisi başta olmak üzere Covid-19 ile mücadele kapsamında yapılan parti çalışmaları ile Körfez Ticaret Odası’nın yaptığı çalışmalar görüşüldü.

ÖZTÜRK ZİYARETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİRDİ

İyi Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız yaptığı konuşmada, "Körfez Ticaret Odası ilimizin önde gelen STK’larından olduğunu, gerek ilçe gerekse de il bazında ciddi çalışmalar yaptığını dile getirirken bu anlamda Oda Başkanı Recep Öztürk'e teşekkürlerini iletti. Körfez Ticaret Odası olarak tüm siyasi partilere eşit mesafede olduklarını dile getiren Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, İYİ Parti il teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu. Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yıldızlı’dan Ellibeş’e: Yuvacık, İZGAZ, İZAYDAŞ’ın yerine yenilerini koyabildiniz mi?

Yıldızlı’dan Ellibeş’e: Yuvacık, İZGAZ, İZAYDAŞ’ın yerine yenilerini koyabildiniz mi?