13 Nisan 2021 Salı

İYİ Parti’den odalara ziyaret

İYİ Parti’den odalara ziyaret

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı STK başkanlığı tarafından düzenlenen saha çalışması ile İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi ile Körfez Ticaret Odası’na ziyaret yapıldı

01 Şubat 2021 Pazartesi 17:07 Güncel

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Körfez İlçe Başkanı Cahit Sürüm, Belediye Meclis Üyeleri Fevzi Canbaz, Enver Okan, STK’lardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Güner Çiçekli, il ve ilçe yöneticileri ziyarette yer aldılar. Ziyarette, oda çalışmaları ve İyi Parti çalışmaları hakkında karşılıklı bilgilendirmelerde bulunuldu. İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, il ve ilçe yöneticilerinin katıldığı oda ziyaretlerinde, İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel ve KTO Başkanı Recep Öztürk ile Yönetim Kurulu’nun ağırladığı sohbetlerde, il ve ülke ekonomisi başta olmak üzere COVİT-19 ile mücadele kapsamında yapılan parti çalışmaları ile Körfez Ticaret Odası’nın yaptığı çalışmalar görüşüldü.

KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİ

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız yaptığı konuşmada, Deniz Ticaret Odası ve Körfez Ticaret Odası'nın ilimizin önde gelen STK’larından olduğunu, gerek ilçe gerekse de il bazında ciddi çalışmalar yaptığını dile getirirken bu anlamda oda başkanları Recep Öztürk ve Vedat Doğusel’e teşekkürlerini iletti. Karşılıklı fikir ve bilgi alışverişinin yapıldığı ziyaretlerden, her iki oda başkanı da duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

900 bin liralık rüşveti geri çeviren polisler ödüllendirildi

900 bin liralık rüşveti geri çeviren polisler ödüllendirildi