12 Nisan 2021 Pazartesi

İyilik yaparken karakolluk oldu

İyilik yaparken karakolluk oldu

Körfez Atalar Mahallesi’nde ilginç bir olay yaşandı. Gece saat 05.00’te komşusuna ait iş yerine zorla girmeye çalışıldığını gören şahıs, polisi aradı ve şahısları kovaladı. Olay sonrası ifade veren Tarık Tayşi’nin kesinleşmiş cezası çıkınca kendisi gözaltına alındı

11 Şubat 2021 Perşembe 16:41 Güncel

İlginç olay Atalar Mahallesi D-100 Karayolu kenarında yer alan bir büfe de yaşandı. Gece balkonda oturan Tarık Tayşi, beyaz bir otomobille gelen iki kişinin büfenin yan tarafında ki kapı penceresini kırdığını gördü. Hemen bağırarak, üzerinde pijamasıyla sokağa çıkan Tarık Tayşi bir yandan da polis aradı. Hırsızları bir süre kovalayan Tarık Tayşi, daha sonra da gelen polislere durumu anlattı. Polis, görgü şahidi olarak kaydını aldığı Tarık Tayşi’nin kesinleşmiş hapis cezası olduğunu, yakalanmasının istendiğini gördü ve şahsı karakola götürdü.

HABERİ YOKMUŞ

Hırsız kovalarken gözaltına alınan Tarık Tayşi’nin, adli kontrolle serbest olduğu ve eski bir davası nedeniyle ceza aldığı öğrenildi. Bu arada olay yerinde yapılan incelemede de hırsızların yanlış kapı camını kırdıkları, büfenin deposu diye girmeye çalıştıkları yerin bina girişi olduğu öğrenildi. Bina sahibi Murat Kurt, gözaltına alınan Tarık Tayşi’ye teşekkür ederken, “Arandığından haberi yokmuş. İyilik yaparken karakolluk oldu” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Adliye bahçesinde bıçaklandı

Adliye bahçesinde bıçaklandı