17 Nisan 2021 Cumartesi

İzmit Belediyesi gece boyunca kar mesaisindeydi

İzmit Belediyesi gece boyunca kar mesaisindeydi

Kentte iki gündür etkili olan yoğun kar yağışına karşı tüm ekipleriyle seferber olan İzmit Belediyesi, köy yolları başta olmak üzere kentin tüm noktalarında gece boyunca sürdürdüğü küreme ve buzlama çalışmalarına bugün de devam ediyor

17 Şubat 2021 Çarşamba 15:14 Güncel

Kar yağışının başlamasıyla birlikte yolları açık tutmak için kent genelinde yoğun bir tempoyla çalışan İzmit Belediyesi ekipleri, dün geceden itibaren sabaha kadar mesai yaptı. Özellikle şehir merkezi ile köy yolları arasındaki ana arterleri açık tutmak için yoğun gayret gösteren ekipler, kent merkezinde de çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

ÇALIŞMALAR YÜKSEK KESİMLERDE SAHABA KADAR DEVAM ETTİ

İzmit Belediyesi ekipleri, özellikle köy yollarını gece boyunca açık tutmak için yoğun mesai harcadı. Ekipler; Çubuklu Osmaniye, Orhaniye, Arpalık İhsaniye, Akmeşe, Gökçeören, Çubuklubala, Gülbahçe Kadriye, Sekbanlı, Kabaoğlu, Erenler, Topçular, Gültepe, Malta, Tüysüzler, Yuvam Akarca ve Tavşantepe başta olmak üzere, kentin yüksek ve dış kesimlerinde bulunan daha birçok mahallede sabaha kadar aralıksız bir şekilde kar küreme çalışması gerçekleştirdi. Ekiplerin köy yolları ve kent merkezinde devam eden küreme çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başaran: Sapanca Gölü’ne kıymayın

Başaran: Sapanca Gölü’ne kıymayın