14 Nisan 2021 Çarşamba

İzmit Belediyesi, hayırseverle ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu

İzmit Belediyesi, hayırseverle ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu

Hayırseverler ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar arasında köprü görevi üstlenen İzmit Belediyesi, bir yakınının ölüm yıl dönümü için yemek bağışı yapmak isteyen hayırseverden temin edilen sıcak yemekleri hastalara dağıttı

20 Şubat 2021 Cumartesi 14:12 Güncel

İzmit Belediyesi, iyilikseverlerden gelen bağışlarla birlikte desteğe ihtiyaç duyan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. İzmit Belediyesi ekipleri bu kapsamda, bir yakının ölüm yıl dönümü vesilesiyle hasta ve yaşlı vatandaşlara yemek bağışı yapmak isteyen hayırseverden aldığı yemekleri, aktif olarak evde bakım hizmeti verilen hastalara dağıttı.

SICAK YEMEKLER HIZLICA DAĞITILDI

Hayırsever vatandaşın iyiliğine aracı olan İzmit Belediyesi, pandemi sebebiyle hem maddi hem de manevi zorluk yaşayan hastalar için hazırlanan sıcak yemekleri hızlıca vatandaşların evlerine teslim etti. İzmit Belediyesi ekipleri, pandemi sürecinden en çok etkilenen gruplardan hasta ve yaşlı vatandaşların yalnızlıklarını gidermek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla her zaman yanlarında olarak destek faaliyetlerini sürdüreceklerini kaydetti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kısıtlamada kayak keyfi

Kısıtlamada kayak keyfi