REKLAMI KAPAT

09 Mayıs 2021 Pazar

İzmit Belediyesinden Acısu’da jet hızında yenileme

İzmit Belediyesinden Acısu’da jet hızında yenileme

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin en işlek caddelerinden biri olan Acısu Caddesi’nde ki yenileme çalışmalarını UKOME’den alınan 15 günlük çalışma izni dolmadan 8 gün gibi kısa sürede tamamladı.

11 Kasım 2020 Çarşamba 13:00 Güncel

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların ulaşımlarını daha güvenli ve konforlu hale getirmek adına kentin dört bir tarafında çalışmalarına devam ediyor. Ekipler tarafından kentin en işlek caddelerinden biri olan yaya ve araç trafiğinin oldukça yoğun olduğu Acısu Caddesi’nde yenileme çalışmaları kısa sürede tamamlandı. Bölgedeki trafiği aksatmamak adına kısım kısım gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda parke taştan oluşan yoldaki çökmeler hızlıca onarılarak vatandaşların kullanımına açıldı.

HEM ESNAF HEM VATANDAŞ MAĞDUR EDİLMEDİ

Tepecik Mahallesi Acısu Caddesi’nde yapılan çalışmalar öncesinde UKOME’den alınan 15 günlük çalışma süresi dolmadan 8 gün gibi kısa sürede tamamlanan çalışmalarla birlikte hem bölgedeki esnaf hem de caddeyi kullanan vatandaşlar mağdur edilmedi. Çalışmaların bu kadar kısa sürede tamamlanması büyük bir memnuniyet oluştururken İzmit Belediyesinin programlı çalışmalarının kent genelinde devam ettiği belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Geleceğe 15 bin fidan

Geleceğe 15 bin fidan