17 Nisan 2021 Cumartesi

İzmit Belediyesine 3 yeni isim

İzmit Belediyesine 3 yeni isim

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 3 yeni ismi koordinatör yaparken bir yeni ismi de başkan yardımcı kadrosunu kattı.

10 Mart 2021 Çarşamba 11:16 Güncel

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, belediyedeki koordinatör sayısını 6’ya çıkartıyor. Hürriyet’in koordinatörlüklerini meclis üyeleri Süleyman Şen ve Mehmet Baştürk ile İyi Partili Yaşar Kardeş üstleniyordu. Koordinatör olarak görevlendirilecek üç yeni isim belli oldu. Meclis üyesi Devrim Bal, CHP il yönetim kurulu üyesi Hakan Yalçın ve CHP İl Gençlik Kolları eski Başkanı Ozan Aksu. Koordinatörlerden Hakan Yalçın’ın bugün CHP il yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiği ve pazartesi günü İzmit Belediyesinde koordinatör olarak göreve başlayacağı öğrenildi. Devrim Bal ise meclis üyesi olup koordinatörlük görevini yürüten 4. İsim olurken, koordinatör sayısı 6’ya yükseldi.

BAŞKAN YARDIMCILARI 7 OLACAK

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, yeni koordinatörleri Siyasi, Teknik İşler, Projeleri Halka Duyurma ve örgütlerle ilişkiler konularında görevlendirecek. Yeni koordinatörler bu 4 noktada Başkan Hürriyet’e destek verecek. Öte yandan başkan yardımcısı sayısı da 7 oluyor. İzmit Belediyesi’nde hali hazırda Ünal Özmural, Dilek Yalçın, Cem Güler, Sibel Solakoğlu, Seyhan Özcan ve  Nurettin Bulut  olmak üzere 6 başkan yardımcısı görev yapıyordu. Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevinden istifa eden  Emirşah Torun’u ile birlikte belediyedeki başkan yardımcısı sayısı da 7’ye yükselecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Çalışmasını istemediği eşini 10 satır darbesiyle yaraladı

Çalışmasını istemediği eşini 10 satır darbesiyle yaraladı