26 Temmuz 2021 Pazartesi

İzmit ile İstanbul arasında sürpriz protokol

İzmit ile İstanbul arasında sürpriz protokol

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet yarın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile iki şehri bir araya getirecek projenin protokolünü imzalayacak

24 Mayıs 2021 Pazartesi 16:49 Güncel

Göreve geldikten sonra başarılı projelere imza atan, İstanbul başta olmak üzere çevre il ve ilçe belediyeleriyle sık sık temas kurarak İzmitlilere en iyi hizmeti sunmaya gayret eden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet yine dikkat çekecek bir çalışmaya imza atacak. Kiptaş İzmit Çınar Evler projesiyle konut anlayışına yeni bir soluk getiren İzmit Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi bu kez iki kenti bir araya getirecek projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

YARIN İMZALANACAK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile birlikte daha önce başarılı çalışmaları İzmitlilerin hizmetine sunan başkan Hürriyet yarın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile imzalayacağı protokolle İzmitlilere iki kenti birleştirecek adımlar atacak. İki kent arasında köprü olacak projeyi halka duyuracak olan başkan Hürriyet, projenin startını yarın (Salı) saat 15.00’te İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte imzalanacak protokolle verecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Türkiye'den Çin'e, 6'ncı ve 7'nci ihracat trenleri yola çıktı

Türkiye'den Çin'e, 6'ncı ve 7'nci ihracat trenleri yola çıktı