26 Temmuz 2021 Pazartesi

İzmit Sanat Akademisi’nde ilk kayıtlar başladı

İzmit Sanat Akademisi’nde ilk kayıtlar başladı

Keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce yeteneğin tarandığı İzmit Belediyesi Sanat Akademisi’nde eğitim almaya hak kazanan 89 genç kayıt yaptırmaya başladı. Kayıtlar 18 Haziran’da sona erecek

15 Haziran 2021 Salı 10:56 Güncel

İzmit Belediyesi, ‘Sanat Kenti İzmit’ sloganıyla gençlerin sanatın her alanında daha aktif olması ve yeteneklerinin açığa çıkarılması için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. İzmit Belediyesi, yetenekli gençleri sanatla buluşturmak adına hayata geçirdiği Sanat Akademisi’nde eğitim alacak gençleri belirlemek amacıyla Yetenek Taraması düzenlemiş ve sonuçlarını geçen hafta ilan etmişti. Yüzlerce gencin uygulama sınavlarında yeteneklerini sergilediği ve elemeleri geçen 89 yeteneğin eğitim almaya hak kazandığı Sanat Akademisi’nin kayıtları bugün başladı.

KAYITLAR 18’İNDE BİTECEK

Kocaeli’nin farklı bölgelerinden yüzlerce gencin katıldığı Sanat Akademisi Yetenek Taraması’nda kayıt yaptırmaya hak kazanan genç yetenekler, dünyaca ünlü keman virtüözü Prof. Dr. Cihat Aşkın ve alanında uzman isimlerden Sanat Akademisi’nde müzik eğitimi alacak. Adaylar 18 Haziran 2021 saat 10.00- 16.00 arasında velileriyle birlikte Doğu Kışla Kapalı Pazar Yeri arkasında bulunan Sanat Akademisi’nde kayıt yaptırabilecek. Adayların kayıt sırasında yanlarında iki adet kimlik fotokopisi ve iki adet vesikalık fotoğraf bulundurmaları gerekiyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ev Becerileri Atölyesi gençleri bekliyor

Ev Becerileri Atölyesi gençleri bekliyor