26 Temmuz 2021 Pazartesi

Kartepe sokaklarında 23 Nisan coşkusu

Kartepe sokaklarında 23 Nisan coşkusu

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Covid-19 önlemleri kapsamında evlerinde kalan Kartepeli hemşehrilerinin ve çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı

23 Nisan 2021 Cuma 17:50 Güncel

Covid-19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan sokağa çıkma yasağı münasebetiyle evlerinde kalan Kartepelilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, müzikli 23 Nisan otobüsü Kartepe sokaklarında dolaşarak kutlandı. Başkan Kocaman, çocukları ve hemşerilerini selamladı.

ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜ GÜLSÜN

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Bu günlerde sokaklarda hep birlikte  kutlayamazken,  mahallelerinize gelerek bayramımızı kutluyoruz. Çocuklarımızın yüzlerinin gülmesi herşeyden önemli. Hassasiyetiniz için çok teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte bayramlarımızı kutlayacağımız sağlıklı günlere kavuşalım” açıklamasında bulundu.

KİRAZ İLE KESTANELİ HEDİYELER

Hazırlanan 23 Nisan otobüsü ile ilçe genelinde çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı. Kutlama sırasında 5 bin adet Kartepe’nin yeni maskotları Kiraz ile Kestanenin maceralarının anlatıldığı ilk sayı hediye edilirken, 5 bin adet balon ve 5 bin adet boyama kitabı da Kartepeli miniklere bayram hediyesi olarak dağıtıldı. İlçe genelinde otobüs turunda Kartepeli minikler müzikler eşliğinde doyasıya eğlendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit'in köylerinde bayram coşkusu

İzmit'in köylerinde bayram coşkusu