08 Mart 2021 Pazartesi

Kayıp doktorun aracının son görüntüleri ortaya çıktı

Kayıp doktorun aracının son görüntüleri ortaya çıktı

Kartepe'de dün aracıyla gezmeye çıktıktan sonra bir daha haber alınamayan doktor Uğur Tolun'u (51), arama çalışmaları sürerken, Tolun'un bir bakkalın güvenlik kamerasına yansıyan son görüntüsü ortaya çıktı

15 Ocak 2021 Cuma 14:09 Güncel

Başiskele ilçesinde özel bir hastanede görev yapan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Uğur Tolun, dün Kartepe ilçesinde bulunan evinden çıktıktan sonra bir daha haber alınamadı. Geçen yıl beyin kanaması geçirdiği için tedavi gören Uğur Tolun’un aracıyla en son Kartepe ilçesi Derbent bölgesinde görüldüğü belirtilirken, Jandarma Arama Kurtarma ve AFAD ekipleri dün bölgede arama çalışması yaptı. Kuzuyayla mevkiinde devam eden arama çalışmalarından sonuç alınamadı. Dün akşam saatlerinde arama çalışmaları sonlandırıldı. Uğur Tolun’un aracının hangi yöne gittiğinin belirlenmesi için mobese, Plaka Tanıma Sistemi ve cep telefonu sinyallerine bakıldı.

DOKTORUN ARACININ SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Önceki gün öğle saatlerinden itibaren haber alınamayan doktor Uğur Tolun’un kullandığı aracın bir bakkalın güvenlik kamerasına yansıyan son görüntüsü ortaya çıktı. Görüntülerde doktorun Maşukiye’de bir bakkalın önünde aracıyla durduğu ve daha sonra inmeden tekrar yoluna devam ettiği görüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

16 Ocak Basın Onur Günü'nü kutluyoruz

16 Ocak Basın Onur Günü'nü kutluyoruz