14 Nisan 2021 Çarşamba

Kocaeli ASKON, Denizli’ye çıkarma yaptı

Kocaeli ASKON, Denizli’ye çıkarma yaptı

Kocaeli ASKON Şube Başkanı Ömer Faruk Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri bir takım ticari işbirliği için hafta sonu Denizli’ye gitti

22 Mart 2021 Pazartesi 13:50 Güncel

Kocaeli ASKON Şube Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Bıyıklı, Volkan Gemiksiz, Feyzullah Özkan, Ali Talip Engi, Kamil Erdoğan, İsmail Salhan, Fatih Aysel, Şener Meral ve Haşmet Gedikoğlu bir takım ticari işbirliği için hafta sonu Denizli ASKON Şubesi’ni ziyaret etti. Denizli ASKON Şube Başkanı Uğur Küçük ve yönetimi tarafından oldukça sıcak bir şekilde karşılanan Kocaelili heyet birçok fabrika ve işletmeyi de ziyaret ederek karşılıklı iş anlaşmaları gerçekleştirdi. Kocaeli ASKON’un ziyaret ettiği bir diğer isim ise Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan oldu.

OLDUKÇA VERİMLİ GEÇTİ

Başkan Zolan tarafından da sıcak bir ilgiyle karışlanan Kocaeli ASKON daha sonra Kocaeli’ye dönüş yaptı. Denizli’de gördükleri ilginden oldukça memnun oldukları belirten Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, “Yaptığımız ziyaret oldukça faydalı geçti. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli ASKON Başkanı Uğur Küçük ve görüşmelere katılıp tanışma fırsatı bulduğumuz tüm Denizlili sanayici ve işadamlarına çok teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Cedit dönüşüm projesinde uzlaşma süreci başladı

Cedit dönüşüm projesinde uzlaşma süreci başladı