06 Mayıs 2021 Perşembe

Kocaeli Üniversitesi 102 personel alacak

Kocaeli Üniversitesi 102 personel alacak

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere 102 personel alacak

15 Mart 2021 Pazartesi 09:57 Güncel

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere, başta hemşire olmak üzere çok sayıda sağlık çalışanı alınacak. Üniversiteden verilen ilana göre, hemşirelik bölümü lisans mezunu 58 hemşire, sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu 34 hemşire alınacak. Bunun yanı sıra, 1 laborant, 3 röntgen teknisyen, 1 sağlık teknikeri, 3 diğer sağlık personeli alınacak. Bunun yanında 2 uçak kontrol ve bakım makinisti alımı da yapılacak.

PUAN SIRALAMASI

Adayların, başvuru tarihi itibariyle en az 18 yaşını tamamlamış olması, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmaması istendi. 2020 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93, lise mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacağı belirtildi. KPSS puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanıp göreve başlatılacak olanlar, istihdam edilecekleri birimlerde aynı sınıftaki diğer personelin tabi olduğu çalışma saat ve usulüne tabi olarak çalışacak.

Kocaeli Üniversitesi kamu personel alım ilanına başvurmak isteyen kamu personel adayları başvurularını 22 Mart 2021 tarihine kadar basvuru.kocaeli.edu.tr adresinden online olarak yapabilir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Türk Ocakları'ndan andımız kararına sert tepki

Türk Ocakları'ndan andımız kararına sert tepki