REKLAMI KAPAT

08 Mayıs 2021 Cumartesi

Kocaeli'de patates soğan dağıtımı skandalı!

Kocaeli'de patates soğan dağıtımı skandalı!

Vatandaşa ücretsiz patates soğan dağıtımında Kocaeli’de bir skandala imza atıldı. Darıca ilçesinde AKP’li Gebze Belediyesi’ne ait bir kamyondaki patates soğanlar tarikat vakfı araçlarına yüklendi ve tarikat mensupları tarafından vatandaşa dağıtıldı

24 Nisan 2021 Cumartesi 14:51 Güncel

Üreticilerin elinde kalan patates ve soğanlar Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından üreticiden satın alınarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı. Darıca’da ise bir skandala imza atıldı. Darıca ilçesinde AK Partili Gebze Belediyesi patates ve soğan yüklü bir kamyonu tarikat vakfının otoparkına çekti. Kasadaki patates ve soğan çuvalları indirildi. Daha sonra bir tarikat vakfı olduğu iddia edilen Huzurlu Gönüller Eğitim Vakfı’nın araçlarına yüklenen patates ve soğanlar, vakıf yöneticileri tarafından vatandaşlara dağıtıldı.

"FETÖ GİTTİ, BAŞKA CEMAAT GELDİ"

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, yaşanan skandala sosyal medya hesabından isyan etti. Aktaş açıklamasında, “Gebze Belediyesi hizmet aracının Darıca’da cemaat araçlarına devrettiği patates, soğan çuvallarının dağıtımı yapılıyor. 15 Temmuz Destanı diye böğüre böğüre anlatan zihniyet sahipleri görünen o ki hiçbir şeyden ders almamışlar. Büyütüp besledikleri FETÖ ülkenin geçmiş, gelecek 50 yılını yediği yetmediği gibi bu ülkenin tertemiz çocuklarını vatanına ihanet eden bir katile dönüştürdü. Gitti FETÖ geldi başka cemaat… Siyasi İslamcıların bu ülkeye verebileceği hiç bir şey kalmamıştır geldikleri son durak patates soğan çuvalları… İnsanımızı patates, soğana layık gören kendilerine gelince saraylarda şatafat hayat süren düzeniniz yerin dibine batsın” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kısıtlamayı fırsat bilip D-100'e girince ceza yediler

Kısıtlamayı fırsat bilip D-100'e girince ceza yediler