18 Nisan 2021 Pazar

Körfez gençlerin yeni Başkanı Habibullah Tahtalı

Körfez gençlerin yeni Başkanı Habibullah Tahtalı

Saadet Partisi Körfez İlçe Teşkilatında Gençlerde nöbet değişimi gerçekleşti. Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Vehbi Baytekin, yaşı nedeniyle görevini HabibullahTahtalı’ya bıraktı. Devir teslim sırasında geleneğe göre ilçe yönetiminde Teşkilatlardan sorumlu başkanın rozeti alınarak, yeni ilçe başkanına takıldı. Görevini devreden eski başkanın yönetimde görev alacağı belirtildi.

24 Şubat 2021 Çarşamba 23:47 Güncel

Devir teslim töreni ilçe toplantı salonunda gerçekleşti. İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, kendilerinin de bu görevlerden geldiğini belirterek, “Sizden önce bizler bu görevlerde yer aldık ve kademe kademe şu andaki yönetim kurulu görevlerine geldik. Yarın siz de bizden sonra bu görevleri alacaksınız. Saadet Partisi saflarında görev yapmak bir ayrıcalıktır, onurdur” dedi.

Daha sonra yeni Gençlik Kolları Başkanı’na rozeti takıldı ve eski başkana da hizmetlerinden dolayı teşekkür edilerek çiçek verildi.

Baba yönetimde

Saadet Partisi’nde adeta gelenek olan baba oğul teşkilatta görev alma yine bozulmadı. Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak görev alan Habibullah Tahtalı, İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Mehmet Ali Tahtalı’nın oğlu. Babasıyla birlikte teşkilatta görev yapan Habibullah Tahtalı, bundan sonra da gençlerden sorumlu olarak göreve devam edecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kapalı pazara ani denetim

Kapalı pazara ani denetim