14 Nisan 2021 Çarşamba

Körfez ve Dilovası’nda geçici güzergah

Körfez ve Dilovası’nda geçici güzergah

Dilovası ilçesi Bağdat Caddesi ve Körfez ilçesi Hacı Osman Mahallesi Nihal Adsız Sokak’ta yapılacak çalışmalar nedeniyle geçici güzergahlar belirlendi

11 Şubat 2021 Perşembe 12:47 Güncel

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Körfez ve Dilovası ilçelerinde gerçekleştirilecek altyapı çalışmaları kapsamında geçici güzergah değişikliğine gidildi. Büyükşehir Trafik Yönetim Merkezi tarafından yapılan açıklamada geçici güzergah uygulamasının çalışmalar süresince devam edeceği bildirildi.

BAĞDAT CADDESİ’NDE İSU ÇALIŞMASI

Dilovası ilçesi Bağdat Caddesi’nde İSU Genel Müdürlüğü altyapı çalışmaları gerçekleştirilecek. Bağdat Caddesi’nin Eynerce Caddesi ile 303. sokak kesişimi arasında kalan bölümde yapılacak çalışmalar 12 Şubat Cuma günü başlayacak. Çalışmalar süresince toplu taşıma araçları Bağdat Caddesi-Eynerce Caddesi–Palanga Caddesi–Serdar Sokak–Seval Sokak–Bağdat Caddesi güzergahını gidiş-dönüşlü olarak kullanacak. Sivil araçlar ise kapalı bölüm haricindeki alternatif yolları kullanabilecek.

KÖRFEZ HACI OSMAN MAHALLESİ

Körfez ilçesi Hacı Osman Mahallesi Nihal Adsız Sokak’ta da yol altyapı çalışması gerçekleştirilecek. 12 Şubat Cuma günü başlayacak çalışmalar Mevlevi Sokak ile Dere Sokak kesişimi arasında kalan bölümde yapılacak. Çalışmalar süresince araçlar geçici olarak Nihal Adsız Sokak–Mevlevi Sokak–Depo Sokak–Dere Sokak–Sedat Yenigün Caddesi güzergahını kullanacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ellibeş: Türkiye yapılamaz denilenleri yapmıştır

Ellibeş: Türkiye yapılamaz denilenleri yapmıştır