13 Nisan 2021 Salı

KORKİD’denTipioğlu’nu ziyaret etti

KORKİD’denTipioğlu’nu ziyaret etti

Kocaeli’de kafe ve işletmelerin açılmasının ardından alınacak tebdirler ve devam eden süreç hakkında fikir alışverişinde bulunmak adına ilgili Kocaeli Kafe ve Restorant İşletmecileri Derneği, Kocaeli İl Emniyet Müdürü VeysalTipioğlu’nu ziyaret etti

03 Mart 2021 Çarşamba 13:00 Güncel

Koronavirüs sürecinde yeni normalleşme kararlarının ardından Kocaeli dahil çoğu ilde kafe ve lokantalar kısıtlı kapasite ile hizmet vermeye başladı. Mekanların açılmasının ardından belirlenen tedbirlerle uyulması ile birlikte kısıtlamların kalkacağı bekleniliyor. Süreç ile ilgili Kocaeli Kafe ve Restorant İşletmecileri Derneği(KOKRİD), Kocaeli İl Emniyet Müdürümüz Veysel Tipioğlu’nu makamında ziyaret etti.

ŞEHİRDE HUZUR ORTAMI

KOKRİD Başkanı Yaşar Aktaş ve yönetiminin hazır bulunudu ziyarette süreç ve alınması gereken tebdirler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. İl Emniyet Müdürü Tipioğlu ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, pandemi denetimlerinin hassasiyetle yapılacağını uymayanların cezalandırılacağını, yüksek riskli olmasına rağmen açılan ve rahatlayan ilimizin vaka sayılarının  daha da azalması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Tipoğluayırca, işletme sahiplerinin bu kurallara uymasını ve bu sayede şehirde huzur ortamının daim olmasını temenni etti.

EMİN OLMAMIZI İSTEDİ

Tipioğlu’nun ardından söz alan KOKRİD Başkanı Yaşar Aktaş ise, “Kokrid Derneği olarak müdürümüzün bu dileklerine katılıyoruz. Süreç için elimizden geleni yapacağımızın sözünü verdik. Sayın müdürümüz bu süreci birlikte hareket ederek hijyen,maske ve mesafe kurallarına uyarak aşabilecegimizi teşkilat olarak tüm polis memuru arkadaşlarımızın da gereken hassasiyeti göstereceklerinden emin olmamızı istedi” dedi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BBP’ye yeni başkan

BBP’ye yeni başkan