REKLAMI KAPAT

09 Mayıs 2021 Pazar

Mi Store 41 Burda'da açıldı

Mi Store 41 Burda'da açıldı

Kaliteli ürünleri tüketiciye iyi fiyata buluşturan dünya markası Xiaomi’nin Kocaeli’deki tek yetkili mağazası açıldı Mı Store 41 Burda AVM’de açıldı

21 Kasım 2020 Cumartesi 14:35 Güncel

Kaliteli ürünleri tüketiciye iyi fiyata buluşturan dünya markası Xiaomi’nin Kocaeli’deki tek yetkili mağazası açıldı Mi Store 41 Burda AVM’de açıldı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği açılışta Xiaomi Türkiye Müdürü Jou Zohuo, Xiaomi distribütörü Burak Anlar, Mı Store Kocaeli ortakları Selim Şengöz, Selman Yavuz, AK Parti 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya hazır bulundu. Kurdele kesiminden sonra dışarıda sıra olan vatandaşlar sosyal mesafe kuralına uyularak, sırayla ve belli bir sayıda içeriye alındı.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Açılıştan gazetemize kısa bir açıklama yapan Xiaomi distribütörü Burak Anlar, “İzmit’te açılan mağazamız 12. mağazamız oldu. Xiaomi son dönemde global dünyaya paralel olarak büyüyen markalardan bir tanesi. Şu an Türkiye’de de 2. duruma geçti. Fakat xiaomi’yi yalnızca cep telefonu olarak değerlendirmek yanlış. Xiaomi’nin ekosistem dediğimiz vakum robotları, el süpürgeleri, monitörleri, scootterleri, hava temizleme cihazları ve çok mobil telefon aksesuarlarıyla beraber geniş bir ekosisteme sahip. Bir tıraş makinamız bile var. Bayanların yüz temizleme aletine kadar pek çok elektronik ürünümüz var. Xiaomi hızla büyüyor. Neden xiaomi; xiaomi fiyat performans cihazı. Kaliteli ürünleri tüketiciye iyi fiyata buluşturan bir marka. Dünyada da aynı trend ve hızla büyüyor. Kocaeli’de tek yetkili mağazası açıldı. Mi store. Pandemi sürecinde olmamıza rağmen dışarıdaki kalabalıktan da ilgiyi görüyorsunuz. Elbette sosyal mesafeye uyarak. Diğer açılışlarımızda çok ciddi sayılarda insanlar dışarıda bekliyordu. Pandemide bile böyle oluyorsa, Kocaeli halkının ilgisi bizi oldukça memnun etti. Kocaeli halkına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

BİZİ ŞAŞIRTAN BİR İLGİ OLDU

Mı store Kocaeli ortağı Selim Şengöz ise “Kocaeli’ye hayırlı uğurlu olsun. Bu bizim 12. mağazamız. Böyle bir süreçte mağazalaşmak adına cesur bir adım attık. İnşallah sonu iyi olur, ülkemiz için iyi olur. İçinde bulunduğumuz bu süreç maalesef sıkıntılı bir süreç, bunun farkındayız. Kocaeli zaten programımızda vardı. Bunu da erteleyemezdik. Bu süreçte gerçekten bizi şaşırtan bir ilgi oldu.” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Körfez’de yeni bir gastronomi deneyimi: RUF Grill & Kebap

Körfez’de yeni bir gastronomi deneyimi: RUF Grill & Kebap