13 Nisan 2021 Salı

Muhtar şaşırdı İzmit aracıyla Büyükşehir’e teşekkür!

Muhtar şaşırdı İzmit aracıyla Büyükşehir’e teşekkür!

Kocaeli Büyükşehir çalışanı Gülbahçe Kadriye Köyü Muhtarı, Ahmet Arslan’ın İzmit Belediyesi araçlarıyla fotoğraf çektirip, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yol genişleme ve tuzlama çalışması devam ediyor” diye yazıp teşekkür etmesi oldukça tepki çekti

21 Ocak 2021 Perşembe 23:29 Güncel

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kar yağışı nedeniyle İzmit Belediyesi’nin kullanımı için gönderdiği araçların önüne geçip fotoğraf çektiren Gülbahçe Kadriye Köyü Muhtarı, Büyükşehir Belediyesi’ne övgüler yağdırdı. Aynı zamanda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU çalışanı olan muhtar Ahmet Arslan’nın sosyal medya hesabından İzmit Belediyesi araçlarıyla fotoğraf çektirip, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yol genişleme ve tuzlama çalışması devam ediyor” diye yazıp teşekkür etmesi oldukça tepki çekti.

TEPKİ GÖSTERDİLER

Muhtar Arslan’nın bu paylaşımını gören İzmit Belediyesi Muhtarlık İşleri de bir paylaşım yaparak bir tepki gösterdi. Muhtarlık işlerinin paylaşımı şöyle: ‘’Muhtarımız hedefi şaşırdı. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin araçları ile Kocaeli Büyükşehire teşekkür etti.

Hizmeti siyaset üstü göremeyenler bir de üstüne büyükşehir çalışanı olunca çalıştığı belediyeye yaranmak için bu yanlışa düşüyor işte.

Kocaeli Büyükşehirde çalışan muhtarımız nasıl oldu da kendi araçlarını tanıyamadı? Bilemedik...!!!

ZARAR VERMEYE ÇALIŞIYOR

Allah şaşırtmasın. İşini layıkı ile yapan ve hizmete siyaset üstü yaklaşanlara canımız kurban. Ancak şöyle bir gerçek daha var ki seçilmişlerin bazıları ya da kurumların başındaki atanmış kişilerin bir kısmı ve daha birçok taraftan sürekli siyasi baskı ve karalama altındayız. Seçilen insanların bazıları siyaset üstü davranması gerekirken seçildiğimiz günden beri kötü niyetli siyasetle bize zarar vermeye çalışıyor.

YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

Ama biz ayrım yapmadan "hizmetin partisi ve siyaseti olmaz" anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Seçilmiş insanlara karşı asla siyasi yaklaşmayız. İmkanlarımız kısıtlı olsa da, el altından sürekli engellenmeye çalışsalar da ve büyükşehir kadar imkana sahip olmasak da İstanbul Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimiz en ihtiyacımız olduğu noktada hızır gibi yetişiyorlar çok şükür. 

Tek üzüldüğümüz konu karın ilk yağmasından beri canla başla çalışanların emeklerinin yok sayılması.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli'de 376 kişiye para cezası!

Kocaeli'de 376 kişiye para cezası!